reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

reklama
Minka_12 zdecydowałam się na Nivea, jeżeli nie będzie pasować to kupię z jakiejś innej firmy. Kobieta w sklepie polecała oprócz nivei jeszcze Bubchen, ale wybrałam niveę.
 
Ja czytalam gdzies w gazecie ze mozna zima owinac w recznik albo cos i wlozyc do wozka daleko od nozek, ale wydaje mi sie ze to chyba przsada u nas takich zim nie ma za bardzo:baffled:

Lucynka ja mojemu szkrabowi kupilam mleczko bubchen bo wiem od mojej bratowej bo moj bratanek ma bardzo delikatna skore ma 4mc i na wszytsko ma uczulenie prawie ale bratowa chwali bubchena ja narazie mam mleczko do ciala a z reszta niewiem .... mydelko bambino i oliwka i chyba kosmetykow starczy
 
Cześć dziewczyny.:-D
Jestem z czerwcówek i właśnie zainteresowała mnie wypowiedź Tolki, która myślała o zakupie pościeli do wózeczka.
Mam pytanko: Czy można ją później prać w pralce? A może są do niej powłoczki?
Pościel do łóżeczka mam tylko większą i podusię dla noworodka, co do wózka to na lato podłożę małemu kołderkę pod plecy żeby miał miękko a na jesień jak w sam raz.
Doradźcie proszę. Z góry dziękuję:tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny.:-D
Jestem z czerwcówek i właśnie zainteresowała mnie wypowiedź Tolki, która myślała o zakupie pościeli do wózeczka.
Mam pytanko: Czy można ją później prać w pralce? A może są do niej powłoczki?
Pościel do łóżeczka mam tylko większą i podusię dla noworodka, co do wózka to na lato podłożę małemu kołderkę pod plecy żeby miał miękko a na jesień jak w sam raz.
Doradźcie proszę. Z góry dziękuję:tak:

Kupiłam taką pościel do wózeczka
KOMPLET DO WÓZKA*pościel **BABY-RAJ **eksluzywna (334110667) - Aukcje internetowe Allegro
do tego dokupiłam u nich wypełnienie.

mogę polecić Ci tego sprzedawcę, bo oprócz tego, że towar jest świetny, to uszyli mi jeden komplet na zamówienie (niebieską krateczkę uszyli mi też w takim wzorze jak RÓŻ 2) i nic za to nie dopłacałam.
 
Do góry