reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

Dziewczynki z własnego doświadczenia proponuje pajacyk i kocyk w pogotowiu :-) i tak maluszek jedzie samochodem :-) no chyba że będą upały ;-)
 
reklama
Lucynka1982 ja dla coreczki uzywalam oliwki lub ojlatum.To drugie jest o tyle fajne, że po wyciągnieciu z wody nie musisz już niczym smarować. Ale faktycznie z czasem sama zobaczysz co się sprawdzi.
 
Puchatko - Mieszkowi uszykowałam body z krótkim rękawem (i w razie czego z długim rekawkiem również) do tego spiochy i kaftaniczek oraz czapke. No i miałam pieluchę flanelową oraz kocyk do nakrycia w foteliku samochodowym (do wyboru). Było wtedy ciepło wiec w końcu nakryłam go pieluszka flanelową. U nas w szpitalu maleństwa do wyjścia ubieraja położne wiec z przygotowanych przez mamy ciuszków wybierają to co jest ich zdaniem odpowiednie. Nie ma co w związku z tym pakować nie wiadomo ile ale np 2 bodziaki: cieńszy i grubszy do wyboru.
 
A ja napisze tak bo w szpitalu gdzie ja rodzilam to i tak musialam miec ubranka dla dziecka na te kilka dni,wiec mialam rozne rzeczy,jak bedzie naprawde cieplo ubiore w body i spiochy i okryje najwyzej czyms cienkim,a jak bedzie chlodniej to na to sie zalozy pewnie jeszcze pajaca i juz.No wiadomo ze i czapke.

Z kosmetykow uzywalismu Oilatum.Teraz sa tansze odpowiedniki jak Oilan dostepny w aptece.I polecam tez Ziajke dla dzieci :) NIVEA u nas wywyolala alergie
 
Jestem po zakupkach w ciuchołku (niestety Osiołek ze mnie i nie umiem wstawiać zdjęć :-(). Kupiłam dla Małego bezowo-granatowy dresik, błekitne sztruksowe ogrodniczki H&M na 74 i bezowe sztruksiki też H&M na 74- wszystko w stanie idelanym, jak nóweczki.
Jak zwykle wydałam "majątek" czyli całe 11zł :-D:-D:-D

Uwielbiam takie zakupki :tak::tak::tak:
 
co do termometru to kiedyś poczatkiem ciaży zakupilam taki na czoło "paskowy" ale stwierdziłam ostatnio że on nie jest zbyt dokładny ,wiec właśnie wczoraj zakupiłam termometr "douszny" i wydaje mi sie że bedzie ok :tak:
 
reklama
Vanessa tez na niego patrzylam......a to wcale nie jest drogo bo firmowe kosztuje ponad 100zl.A to jest wydatek na lata ktory jest dosc czesto uzywany.
 
Do góry