reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Ja wracam do domu i jedyne o czym marzę to lerzenie!!! Opadam.z.sił i nie jestem w stanie nic zrobic.... mało tego prawie cały tydzień pracuję na 6.40 albo 7 wiec rano nie dosypiam[emoji53]...
 
Macie tak, że rano całkiem nieźle się czujecie i w pracy, a dopiero jak przychodzicie do domu to zaczyna wam być nie dobrze? Ja tak mam. Cały ranek do południa jest znośnie. A potem jak wracam do domu to mi niedobrze i zwracam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też tak mam. Wieczorne mdłości. Jest takie coś- juz czytałam. Co prawda rano boli mnie żołądek, jak nie zjem, ale bardziej muli mnie wieczorem.
 
Widzę, że tu już pierwsze zakupy poczynione, nawet jedna z was wózek kupiła. A my nic. Jak za pierwszym razem mnie ciągnęło na zakupy tak teraz nic.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jakie cudne body kolorowe, uwielbiam rwkier multikolor, również zielone, niebieskie, żółte, fioletowe, pomarańczowe, szare, czarne- dla mnie unisex [emoji1]
 
Słuchajcie nakręcilam się najpierw na kosz mojzesza, ale teraz wynalazlam takie cudo i chce je mieć, co myślicie?
jest niestety dostępne tylko w UK
 
reklama
Do góry