reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

1484540921-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas podobnie najbardziej sprawdza się termometr elektryczny pod pachę.
Laktatora nie zamierzam kupować bo wyrzuciłam go całkiem nieużywany.Moimi laktatorami były moje córki.A jak będzie potrzebny to się kupi..nie żyjemy w czasach komuny by kupować na zapas w razie czego.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adeline moja córka robiła twarde kupki.Zbierałam je mokrymi chusteczkami z tetry i tetrę normalnie prałam w automacie bez żadnego moczenia.Tyle że codziennie wyprasować musiałam koło 20 pieluch.Ale moja córka miała silną alergię na tetrę więc sprawa innej wagi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie podgrzewacz to będzie zakup nr.1.Bardzo się przydał choćby do podgrzewania słoiczków.Szkoda że wyrzuciłam nasz stary.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś weszłam do ciuchlandu w poszukiwaniu stroju na bal dla Młodej no i starsza siostra nie darowała i wyszłyśmy z pajacem, bodziakiem i śpiochami...[emoji6]Powiedzmy że uniseksy, ale bardziej na chłopca bo dziewczece na strychu chyba jeszcze jakieś znajdę.Giby wcześnie, ale pamiętam ze z Lenką pierwsze ubranko ok.8tyg kupiłam a młoda cała i zdrowa więc nie wierzę w przesądy!!!
Potem wstawię fotki:)
 
reklama
Macie tak, że rano całkiem nieźle się czujecie i w pracy, a dopiero jak przychodzicie do domu to zaczyna wam być nie dobrze? Ja tak mam. Cały ranek do południa jest znośnie. A potem jak wracam do domu to mi niedobrze i zwracam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry