reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

My dziś wspólnie kupiliśmy w Rossmannie pieluchy bambusowe 1 i babydream 2 i w h&m komplecik.
Mój w szoku, ile to kosztuje?
On w ogóle nie ma pojęcia ile co kosztuje i nie ogarnia tego.
received_606943519706957.jpeg
 

Załączniki

  • received_606943519706957.jpeg
    received_606943519706957.jpeg
    60 KB · Wyświetleń: 452
reklama
My dziś wspólnie kupiliśmy w Rossmannie pieluchy bambusowe 1 i babydream 2 i w h&m komplecik.
Mój w szoku, ile to kosztuje?
On w ogóle nie ma pojęcia ile co kosztuje i nie ogarnia tego.Zobacz załącznik 889391
Panda [emoji7] Ja serio chce zobaczyć półkę/szufladę młodego jak skończysz kompletować wyprawkę :D
 
My dziś wspólnie kupiliśmy w Rossmannie pieluchy bambusowe 1 i babydream 2 i w h&m komplecik.
Mój w szoku, ile to kosztuje?
On w ogóle nie ma pojęcia ile co kosztuje i nie ogarnia tego.Zobacz załącznik 889391

Heh, niooo niestety tanie to to nie jest.
Ale pandziochy boskie, kolejne do kolekcji :)

My jeszcze przed zakupem wyprawki pieluszkowej, bo jak sie okazalo czesc wychodzi duzo taniej w PL, a inna firma jest tansza w UK. Musze to jakos rozplanowac, zeby mialo rece i nogi ;)
 
@majacyr kupilismy jedno opakowanie na probe tych pieluszek, jak zobazylam wzor pomyslalam odrazu o Tobie ;)
Zobacz załącznik 889472
Oooo jakie fajne [emoji7][emoji7]

Ja to w zasadzie poza tymi kilkoma ciuszkami nie mam nic ani aptecznego, ani dla młodego.
Tyle, że u mnie psychika mnie blokuje z zakupami.
No i mam się zebrać za przeglądanie ciuszków po starszyźnie, ale to jak się przełamie to Wam wrzucę czy takie ciuchy się jeszcze nosi np welurowe?
Mąż mnie chce we wrześniu wyciągnąć na te podstawowe zakupy. Tyle że on dusigrosz i zaraz będzie marudził.

Jeżeli chodzi o pranie i prasowanie to planuje pod koniec października. Nawet nie mam gdzie układać( w planach kupno komody)a bez sensu uprać i ułożyć w pudle.
 
Dziewczyny ratunku! Nie mam pojęcia jak się zabrać za listę kosmetyków dla Maluszka [emoji17] nie wiem co się przyda, a co nie... Co u Was się znajdzie w szafce? Nie chciałabym kupować zbędnych produktów. Wiem, że temat kosmetyków się już przewinął, ale raczej pod kątem konkretnych marek, a mi chodzi o to co, np. Oliwka, balsam itp. Chce już listę zrobić żeby wiedzieć czego szukać, a nie wiem co się w praktyce przydaje.
 
@Paulianna89 ja gdzieś wyczytałam że mniej znaczy więcej przy noworodku. Coś do kąpieli, coś do pupy i oliwka np do masażu, jakiś krem do buzi na dwór, octenisept lub spirytus (sa dwie szkoly) do pępka i z kosmetyków to chyba tyle... ?
 
@Paulianna89 ja się chętnie dołączę do pytania, a od siebie dodam, że na razie przy okazji zakupów w aptece, kupiłam taki zestaw Link do: Linomag Bobo, wyprawka dla noworodka, 1 opakowanie + płyta DVD - Pielęgnacja dzieci + zwykła maść linomag, bo taką chcą w szpitalu mieć. Reszta jak będzie potrzebna to się dokupi.

Ja mam zaś pytanie o firmę Gluck, a konkretnie o śpiworki. Link do: Śpiworki do wózka, Fotelika i Sanek | Gluck.pl
Miała któraś z Was? Ja o tej firmie słyszę pierwszy raz (zresztą jak o większości producentów rzeczy dla dzieci xD), bo mamy od nich łóżeczko, i zastanawiam się, czy innych rzeczy stamtąd nie kupić?
 
reklama
@Paulianna89 ja gdzieś wyczytałam że mniej znaczy więcej przy noworodku. Coś do kąpieli, coś do pupy i oliwka np do masażu, jakiś krem do buzi na dwór, octenisept lub spirytus (sa dwie szkoly) do pępka i z kosmetyków to chyba tyle... ?
Dokładnie te kosmetyki ja mam. Płyn do kąpieli, oliwka, krem do buzi, octenisept oraz linomag i bepanthen do pupy. No i sól fizjologiczna i jałowe gaziki.
 
Do góry