reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Doświadczone mamusie - jak często przebierałyscie dzidzię? Chodzi mi zwłaszcza o pierwsze tygodnie, kiedy kupka jest rzadka i może poplamić ubranka.

Chciałabym oszacować ile kompletów ubranek potrzebuję, żeby nie prać codziennie. Sama pomyślałabym, że jedno na dzień, ale właśnie na głównym wątku któraś mamusia napisała, że zdarza się przebierać kilka razy w ciągu dnia.
Zdarzało się ze przebieralam nawet po 5 6 razy bo to kupka bo ulalo się różne wypadki się zdarzały
 
Z tego co pamietam, to jak był malutki w ciągu dnia 2-4 razy i na noc po kąpaniu w pajacyk. Mój nie ulewał prawie wcale.
 
Z tego co pamietam, to jak był malutki w ciągu dnia 2-4 razy i na noc po kąpaniu w pajacyk. Mój nie ulewał prawie wcale.

Mój też w sumie nie ulewał, ale pocił się (lato rodzony) i no i przy zmianie pampersa skubany lubił sikać :laugh2: Więc już był prawie ubrany i od nowa...mała bestia :-p
 
Mój też w sumie nie ulewał, ale pocił się (lato rodzony) i no i przy zmianie pampersa skubany lubił sikać :laugh2: Więc już był prawie ubrany i od nowa...mała bestia :-p

Moj tylko raz mnie obsikał :) ale zdarzało sie, że wyplyneło siusiu jak zle zapiełam pampersa lub kupa na plecy:/
Moj urodzony w marcu, w lato miał tylko cienkie body, a jak upal samego pampersa w domu.
Nie pocił się, ale miał bluzki pod szyją całe mokre od sliny i też trzeba było co chwila przebierać:(
 
Doświadczone mamusie - jak często przebierałyscie dzidzię? Chodzi mi zwłaszcza o pierwsze tygodnie, kiedy kupka jest rzadka i może poplamić ubranka.

Chciałabym oszacować ile kompletów ubranek potrzebuję, żeby nie prać codziennie. Sama pomyślałabym, że jedno na dzień, ale właśnie na głównym wątku któraś mamusia napisała, że zdarza się przebierać kilka razy w ciągu dnia.
Ja przebierałam nawet kilka razy dziennie, ale moja mała do 6 MSC ulewala zawsze po jedzeniu.
 
reklama
Nawet nie wiedziałam że jest ten wątek a tutaj tyle się dzieje ;) wrzucam zatem nasze potencjalne wózki ;)
Screenshot_2018-05-11-11-37-49.jpg
Screenshot_2018-05-11-11-37-38.jpg
Screenshot_2018-05-11-11-09-51.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-05-11-11-37-49.jpg
    Screenshot_2018-05-11-11-37-49.jpg
    42,3 KB · Wyświetleń: 757
  • Screenshot_2018-05-11-11-37-38.jpg
    Screenshot_2018-05-11-11-37-38.jpg
    41,3 KB · Wyświetleń: 766
  • Screenshot_2018-05-11-11-09-51.jpg
    Screenshot_2018-05-11-11-09-51.jpg
    43,6 KB · Wyświetleń: 759
Do góry