reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Z minky to polecam LaMillou . Mam teoche od nich i nic sie z niczym nie dzieje . A prane miliony razy . Znacie aptekę gemini ? Tez polecam . Tam zamawiałam butelki , sterylizator , kosz na pampersy , podkłady poporodowe itp , emolium , i wiele wiele innych . Maja duzo taniej niz w aptekach stacjonarnych . Nawet nianie z monitorem oddechu tam kupowałam . Swoją droga monitor oddechu świetna rzecz ! Nie każda młoda mama wie o takim gadżecie a to bardzo ważne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja butelki smoczek itp będę zamawiać że strony mamabebe. pl mają też rzeczy dla mam np podkłady i ogólnie wszystko na raz zamowie jakoś w listopadzie/grudniu a później resztę ciuszki itp [emoji5] (nie wiem czy nie dostanę tu jakiegoś bana za takie podawanie strony no ale trudno:p )

Zerknęłam :) fajna ta stronka :) i maja całkiem ładne niedrogie pościele :)

ja przy córce miałam szał zakupów pościel za prawie 500 zł, wózek 3000 zł ... Wszystko nowe w ilości jak dla 5 raczków i połowy ubranek albo nie założyłam albo raz czy dwa m, teraz mam inne podejście, wiem co mi sie przyda, co jest ważne przy wyborze wózka .. Ubranek tych najmniejszych nie bede kupować, moze kilka sztuk do szpitala..


 
Miałam quinny speedi, nie mamy juz go od dawna, nie planowaliśmy drugiego dziecka dlatego wszystko sprzedałam lub oddałam. Wózka nie polecam.


 
ja łóżeczko mam i część ciuszków (przebrałam te po starszym synu, te które wyglądają jak nowe, bo po prostu były nowe, on miał tyle, że nawet nie założyłam wszystkiego....)
ja zamawiam na stronie smyka, można odebrać we Wrocławiu w sklepie stacjonarnym a ceny niższe jak w stacjonarnym :) grudzień/styczeń to będą wyprzedaże w galeriach więc w h&m tez dużo kupie, bo na wyprzedażach to za grosze można cos kupić. potrzebuje wózek 3 w 1 (mam 4 upatrzone), pościele, stojak do przewijania (pewnie ikea) wanienkę (ikea) i fotelik ale tym razem chciałabym kupić z bazą np. cybex lub maxi cosi, bo mieszkam pod miastem, wszędzie musze dojechać więc tak będzie najwygodniej.
może dzielmy się opiniami o producentach, produktach, jeśli będą jakieś fajne okazje podsyłajmy linki.
 
Ja fotelik mam Cybexa, ale bez isofix, bo jeszcze wtedy nie mieliśmy auta z isofixem. Wózek mam Jedo Fyn i jestem z niego bardzo zadowolona. Przepiorę tylko tapicerkę, wygląda jak nowy. Biało granatowy z chromowanym stelażem i kółkami skrętnymi.
0_0_productGfx_89a90835022181252245cb529fd0a3f5.jpg


A do fotelika mamy adaptery do wózka, więc można wpiąć w stelaż, np. na szybkie zakupy:
5ba0c40237d745e024624e83bbd3cff9.jpg
 
Ja fotelik mam Cybexa, ale bez isofix, bo jeszcze wtedy nie mieliśmy auta z isofixem. Wózek mam Jedo Fyn i jestem z niego bardzo zadowolona. Przepiorę tylko tapicerkę, wygląda jak nowy. Biało granatowy z chromowanym stelażem i kółkami skrętnymi.
0_0_productGfx_89a90835022181252245cb529fd0a3f5.jpg


A do fotelika mamy adaptery do wózka, więc można wpiąć w stelaż, np. na szybkie zakupy:
5ba0c40237d745e024624e83bbd3cff9.jpg

Fajny jest ten wózek, znajomi go mieli i bardzo chwalili, myslalam nawet o nim.


 
reklama
Fajny jest ten wózek, znajomi go mieli i bardzo chwalili, myslalam nawet o nim.


Nasz wózek sporo przeżył, bo byliśmy z nim w Jastrzębiej Górze (codziennie piach i targanie po skarpie) i na Ukrainie (lot samolotem i ogromny mróz i śnieg, bo było to ok. Bożego Narodzenia) i nic mu nie jest, wygląda jak nowy. Fajną ma amortyzację, Lila bardzo lubiła w nim jeździć.
 
Do góry