reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Temat na forum 'Marcowe mamy 2017' rozpoczęty przez lilija, 25 Lipiec 2016.

1. lilija

lilija Fanka BB :)

MoniaKari zainspirowałaś mnie! Wątek służy wymianie informacji dot. produktów,które trzeba, warto lub fajnie nabyć aby życie z maleństwem było łatwe, lekkie i przyjemne :D.
    P.s. Z pewnością nie ominie nas kilka rzeczy ,które będą totalnie zbędne ;))

2. wszystkozajete

wszystkozajete Fanka BB :)

Powiem Wam, że ja jestem lekko przerażona tym tematem, niektóre listy w necie to chyba na pięcioraczki porobione ;) Ja mam lekkie obawy więc z zakupami na pewno poczekam przynajmniej do listopada pewnie, ale zorientować się w temacie nie zaszkodzi. Ostatnio w Smyku przeglądałam akcesoria na niemowlęcym - do czego połowa z nich służy to nie mam pojęcia

3. reklama
  4. MoniaKari

MoniaKari Fanka BB :)

Ja wiem oczywiście ze trochę wcześnie na zakupy . Ale chcieliśmy tak symbolicznie cos kupić :) poczekam do 20 tc z zakupami :) tym bardziej ze my duzo mamy po karimie . Ale na pewno odkupię ciuszków w rozmiarze 50 bo tego miałam za mało .

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

5. gosiak_

gosiak_ Fanka BB :)

Ja też poczekam, jeszcze tego nie czuję. Jak będzie brzuch to pewnie stanie się to bardziej realne:) do tej pory kupowałam jedynie rzeczy dla bratanicy i dzieci znajomych... więc będzie do kupienia wszystko od A do Z.

6. wszystkozajete

wszystkozajete Fanka BB :)

U mnie to samo ;)

7. basiatoja

basiatoja Fanka BB :)

Ja również napewno poczekam co najmniej do listopada albo grudnia. Na szczęście mam po synku już trochę rzeczy :)

8. eveee

eveee Fanka BB :)

Ja z zakupami poczekam do polowy ciąży, tak jak poprzednio.

• Lubię to Lubię to x 1
    • Popieram! Popieram! x 1
    • Lista
  9. lilija

lilija Fanka BB :)

Mi też się nie spieszy, ale znając życie jak tylko poznam płeć to coś kupię

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom

• Lubię to Lubię to x 1
    • Przyda mi się Przyda mi się x 1
    • Lista
  10. reklama
  11. Dyana

Dyana Fanka BB :)

Ja butelki smoczek itp będę zamawiać że strony mamabebe. pl mają też rzeczy dla mam np podkłady i ogólnie wszystko na raz zamowie jakoś w listopadzie/grudniu a później resztę ciuszki itp ☺ (nie wiem czy nie dostanę tu jakiegoś bana za takie podawanie strony no ale trudno:p )

12. eveee

eveee Fanka BB :)

W pierwszej ciąży zamówiłam większość pierduł typu tetry, podkłady poporodowe, podpaski bella, waciki, itd. na allegro u jednego sprzedawcy. Będę musiała przejrzeć co mam, a co warto kupić.
    Wózek 3w1, fotelik samochodowy, wózek-parasolkę, leżaczek i łóżeczko mam. Matę edukacyjną miałam pożyczoną, ale się nie sprawdziła, więc nie mam ciśnienia.
    Na pewno kupię chustę do noszenia.

Poleć forum