reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

lilija

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
MoniaKari zainspirowałaś mnie! Wątek służy wymianie informacji dot. produktów,które trzeba, warto lub fajnie nabyć aby życie z maleństwem było łatwe, lekkie i przyjemne :D.
P.s. Z pewnością nie ominie nas kilka rzeczy ,które będą totalnie zbędne ;))

reklama

wszystkozajete

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
0
Powiem Wam, że ja jestem lekko przerażona tym tematem, niektóre listy w necie to chyba na pięcioraczki porobione ;) Ja mam lekkie obawy więc z zakupami na pewno poczekam przynajmniej do listopada pewnie, ale zorientować się w temacie nie zaszkodzi. Ostatnio w Smyku przeglądałam akcesoria na niemowlęcym - do czego połowa z nich służy to nie mam pojęcia

MoniaKari

Rozwiązania
0
Ja wiem oczywiście ze trochę wcześnie na zakupy . Ale chcieliśmy tak symbolicznie cos kupić :) poczekam do 20 tc z zakupami :) tym bardziej ze my duzo mamy po karimie . Ale na pewno odkupię ciuszków w rozmiarze 50 bo tego miałam za mało .

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

gosiak_

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Powiem Wam, że ja jestem lekko przerażona tym tematem, niektóre listy w necie to chyba na pięcioraczki porobione ;) Ja mam lekkie obawy więc z zakupami na pewno poczekam przynajmniej do listopada pewnie, ale zorientować się w temacie nie zaszkodzi. Ostatnio w Smyku przeglądałam akcesoria na niemowlęcym - do czego połowa z nich służy to nie mam pojęcia
Ja też poczekam, jeszcze tego nie czuję. Jak będzie brzuch to pewnie stanie się to bardziej realne:) do tej pory kupowałam jedynie rzeczy dla bratanicy i dzieci znajomych... więc będzie do kupienia wszystko od A do Z.

wszystkozajete

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
0
Ja też poczekam, jeszcze tego nie czuję. Jak będzie brzuch to pewnie stanie się to bardziej realne:) do tej pory kupowałam jedynie rzeczy dla bratanicy i dzieci znajomych... więc będzie do kupienia wszystko od A do Z.
U mnie to samo ;)

basiatoja

Miasto
Pomorskie
Rozwiązania
0
Ja również napewno poczekam co najmniej do listopada albo grudnia. Na szczęście mam po synku już trochę rzeczy :)

Dyana

Rozwiązania
0
Ja butelki smoczek itp będę zamawiać że strony mamabebe. pl mają też rzeczy dla mam np podkłady i ogólnie wszystko na raz zamowie jakoś w listopadzie/grudniu a później resztę ciuszki itp ☺ (nie wiem czy nie dostanę tu jakiegoś bana za takie podawanie strony no ale trudno:p )

reklama

eveee

Moderatorka
Miasto
okolice Wawy
Rozwiązania
0
W pierwszej ciąży zamówiłam większość pierduł typu tetry, podkłady poporodowe, podpaski bella, waciki, itd. na allegro u jednego sprzedawcy. Będę musiała przejrzeć co mam, a co warto kupić.
Wózek 3w1, fotelik samochodowy, wózek-parasolkę, leżaczek i łóżeczko mam. Matę edukacyjną miałam pożyczoną, ale się nie sprawdziła, więc nie mam ciśnienia.
Na pewno kupię chustę do noszenia.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry