reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Ja też bym chustę chciała, ale na początku pewnie pożyczę, bo podobno nie każdy maluch lubi być spętany. I szkoły rodzenia pewnie poszukam od razu ze szkoleniem z wiązania właśnie. Myślę, że to super fajna sprawa też dla ojca, bo on siłą rzeczy ma mniej możliwości poczucia takiej mega bliskości z maluchem.
 
reklama
A co sadzicie o kocykach minky? czaje się na taki :-p
Są ok ale muszą być dobre gatunkowe i nie kupuj małych rozmiarów. Kup z możliwością wypelnienia no chyba.ze dwa z.i bez. Kocyki polecam też bambusowe

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Ja też bym chustę chciała, ale na początku pewnie pożyczę, bo podobno nie każdy maluch lubi być spętany. I szkoły rodzenia pewnie poszukam od razu ze szkoleniem z wiązania właśnie. Myślę, że to super fajna sprawa też dla ojca, bo on siłą rzeczy ma mniej możliwości poczucia takiej mega bliskości z maluchem.
Ja chustę chcę ze względu na to, że będę odprowadzać Lilę do przedszkola i wygodniej będzie mi z maluchem w chuście niż z wózkiem.
 
Chusta u nas się nie s po sprawdziła, ale może.drugie będzie chciało być motane. Też kupowałam na allegro więksZość u jednego. Z apteki tak samo. Teraz teatrowi planuje kupić w sklepie bo.jakość on-line mnie nie zadowolila

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Kocyki minky sama sobie uszyje , tak samo pościel

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Ja też poczekam, jeszcze tego nie czuję. Jak będzie brzuch to pewnie stanie się to bardziej realne:) do tej pory kupowałam jedynie rzeczy dla bratanicy i dzieci znajomych... więc będzie do kupienia wszystko od A do Z.
to tak ja ja.. jak na razie kochana ciocia wszystkim kupowała a teraz przyjdzie czas dla swojego bobaska:) i też wszystko od A do Z..
 
reklama
Ja po córeczce nie mam prawie nic, kocyki i pościel mamy jeszcze ale po 7 latach nie sa jak nowe wiec pewnie bede musiała kupić, zreszta wszystkie są różowe. Minky ma mi uszyć bratowa, juz pytała jakie chce kolory No ale musimy poczekać na płeć. Ja na pewno bede chciała leżaczek czy huśtawkę bardzo duzo korzystałam przy córce, maty tez używałam ale szału nie było. Husty nie chce, nie przyda mi sie. Ja na razie z zakupów ciążowych zakupiłam spodnie :) w H&M [emoji3]


 
Do góry