• 🌿 Kochane/i życzymy Wam spokojnych, dobrych Świąt Wielkanocnych. Takich bez presji, bez „muszę”, bez porównywania się. Niech to będzie czas choć odrobiny odpoczynku. Życzymy Wam ciepła, bliskości i takich małych momentów, w których można na chwilę odetchnąć i pomyśleć: „jest okej”. I trochę więcej łagodności dla siebie, bo naprawdę robicie bardzo dużo ❤️ 🐣 Ściskamy Was świątecznie zespół babyboom.pl
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

reklama
ja nie chciałabym wydać więcej jak 1200 na wózek 2w1, bo uważam, ze dla dziecka które już samodzielnie chodzi, wchodzi i wychodzi z wózeczka wygodniejsza jest spacerówka typu parasolka i na pewno wtedy kupie taka, najprawdopodobniej maclarena bo bardzo mi się podobają.
zainwestuję więcej w foteliki samochodowe i tym razem chciałabym z baza, bo tak jest szybko wygodnie.
 
aż sprawdzę, bo myślałam ze do każdego auta da się to zamontować
Niestety nie. Jedynie jeśli byś miała fotelik na isofix,a go byś nie miała to można nadal na pasach zaczepiac. Starsze auta niekoniecznie mają Isofix, nowe na bank. Od któregoś roku, nie pamiętam jednak którego.

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
dzięki. w sumie to my zmieniamy auto na jesień, wiec na to zwrócę uwagę. Chcemy opla astrę kombi lub vectrę ale rocznik po 2006r.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry