reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Ponieważ wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie istnieje możliwość uszycia rzeczy pod specjalne zamówienie (rozmiar, kolor itp.)
Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na
https://www.facebook.com/pages/kumka...5408174?ref=hl

Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 563278Zobacz załącznik 563279Zobacz załącznik 563280Zobacz załącznik 563281Zobacz załącznik 563282Zobacz załącznik 563283Zobacz załącznik 563284Zobacz załącznik 563285Zobacz załącznik 563286Zobacz załącznik 563287
 
reklama
Mikowata co do wkładek to się zgadzam-johnson są najlepsze:)
Moja Mała w chuście lubi, ale... musi być wyspana i odpręzona. Dopiero wtedy pozwala mi się zachustować i sobie tańczymy do muzyki na mtv:> Kilka razy udało mi się ją w niej uśpić:)
A mowa o chuście elastycznej bo nie miałam żadnego szkolenia w chustowaniu i bałam się, że tkanej nie zawiąże.
 
Do góry