reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprostowane nozki

Dołączył(a)
27 Luty 2006
Postów
13
Moje pieciomiesieczne dziecko podczas trzymania go pod paszkami nie zgina nozek, nie sprezynuje tylko wyglada to tak jakby chcial stac. Czy to nieprawidlowy odruch w tym wieku?
 
reklama
mój maluszek też stał jak miał 5 miesięcy, czy wcześniej było wszystko ok?
Mi trudno powiedzieć czy to normalne, mój niuniuś rozwija się w swój sposób, ale na razie bez większych problemów, raczkować zaczął jak miał 6 miesięcy, potem chodzić przy meblach, teraz chodzi za jedną rączkę.
A z takich dziwactw jego ,to najpierw się nauczył raczkować potem siadać samodzielnie a dopiero potem ładnie siedzieć.
 
Nie wiem czy to prawidlowy odruch. Ale moze skoro cie to martwi popros pediatre o skierowanie do neurologa. On rozwieje wszystkie twoje watpliwosci. Bedziesz spokojna ze z malym jest wszystko ok, a w razie czego zaleci wam cwiczenia.
 
Moje dziecko skończyło niedawno 5 miesięcy i od pwenego czasu też trzymane pod paszkami prostuje sztywno nogi, myślę że zaczyna tak robić bo zbliza się powoli do okresu kiedy będzie próbował stać na nózkach. Nie niepokoję się tym , bo wydaje mi się że kazde dziecko tak ma i że to jest normalne. Tym bardziej że do tej pory wszystko było ok.


Jezeli do tej pory twoje dziecko rozwijało się dobrze myślę że nie masz się czym niepokoić
 
Do góry