reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyrostek płciowy na usg

Nataliaa97

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2020
Postów
82
Hejka 😊
Wczoraj prenatalne. Lekarka na podstawie tego czegoś zasugerowała Nam płeć.
To chyba ten wyrostek płciowy.
Jak myślicie kto tam zamieszkuje ? 😊
 

Załączniki

  • 20230426_124921.jpg
    20230426_124921.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 1 902
reklama
Tak nam też powiedziala lekarka.
Na grupie ramzi i nub dziewczyny stawiają na chlopaka, ja bardziej mysle o dziewczynce bo właśnie wydaje mi się, że u chłopca bardziej sterczy, ale zobaczymy co wyjdzie 😊

To jest tylko zdjecie z usg. Mysle, ze lekarka miala biezacy obraz i lepiej jej bylo ocenic. Do zdjecia moglo dziecko siw troche poruszyc, inaczej ulozyc. Rozumiem, ze to bylo I badanie prenatalne? Wtedy polowkowe jeszcze przed toba i wtedy lepiej bedzie widoczna plec.
 
Wg mnie chłopak ale ekspertem nie jestem, podobnie wyglądało "coś takiego" u mnie w pierwszej ciąży przy synku:) Daj znać później co "wyszło".
No właśnie, a czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć czy coś widać u mojego bobasa ?
IMG_20230426_152615.jpg
 
Wg mnie chłopak ale ekspertem nie jestem, podobnie wyglądało "coś takiego" u mnie w pierwszej ciąży przy synku:) Daj znać później co "wyszło".
No właśnie, a czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć czy coś widać u mojego bobasa ? Zobacz załącznik 1520377

Na twoim zdjeciu dobrze nie widac wyrostka plciowego.
Ogolnie wyrostek plciowy na tym etapie ma i dziewczynka i chlopczyk.
 
Dzięki za odpowiedź 🙃🙃 wg mnie wyrostek u mojego to może być ta biała kreska 🙉 zobaczymy najważniejsze by było zdrowe ale człowiek już by chciał coś kupić dedykowanego pod płeć 🥹
Na twoim zdjeciu dobrze nie widac wyrostka plciowego.
Ogolnie wyrostek plciowy na tym etapie ma i dziewczynka i chlopczyk
 
Dzieki dziewczyny 😊 powiem wam ze mi to o obojętne.
Mam w domu córkę, na pierwszych prenatalnych lekarz ocenił 80 % ze dziewczynka i mu się udało, tylko wtedy nie widziałam tego wyrostka tylko lekarz tak powiedział.
Teraz Pani Doktor powiedziala na podstawie tego właśnie, ale zaznaczyła, że to nie na 100%.
Tu chyba z tym wyrostkiem chodzi o to że u chlopaka idzie bardziej pionowo, a u dziewczynki bardziej poziomo bo wyrostek jest u każdego 😊
Jestem po dwóch stratach i dla mnie najwazniejsze jest ze to maleństwo jest i ze jest na ten moment zdrowe 😊❤️
Co do plci to w końcu kiedyś się dowiem hehe 😊

Ale na necie znalazłam jeszcze taka fotkę.
Fajnie tu jest to pokazane jak wygląda u dziewczynki.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230426-143443_Chrome.jpg
    Screenshot_20230426-143443_Chrome.jpg
    306,2 KB · Wyświetleń: 478
reklama
Do góry