reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysoka beta hcg, maly zarodek - zaśniad?

Jonquille

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Kwiecień 2021
Postów
27
Hej,
Czy któraś z Was miała taka sytuację, że beta hcg była wyzsza niż wg norm dla tygodnia ciazy wg OM, z kolei zarodek był zabytmały? Jak się to potoczyło u Was?

U mnie beta 4w6d 5800 a w 5w1d 12700.
Byłam na usg w 6w2d i mam informacje, że zarodek ma 4mm i biję serce, wiek wg usg 6w0d.

Coś mu tu nie pasuje. Beta była wysoka w stosunku do tygodnia, wiec podejrzewałam ze owulacja musiała być trochę wcześniej. Ale to się wyklucza z wiekiem z USG.
 
reklama
A co mówi lekarz? Czy wg niego zarodek ma ok wielkość?

Przy wysokich wartościach bety się nie kontroluje, bo ważniejszy jest obraz USG.
 
A co mówi lekarz? Czy wg niego zarodek ma ok wielkość?

Przy wysokich wartościach bety się nie kontroluje, bo ważniejszy jest obraz USG.
Nic nie mówił. Za 2 tygodnie kontrola.
Wiem, że bety się nie kontroluje przy takich wartościach, ale zastanawiam się o czym świadczą takie wysokie wyniki. Bo widzę jakąś rozbieżność. Obawiam się zaśniadu
 
Nic nie mówił. Za 2 tygodnie kontrola.
Wiem, że bety się nie kontroluje przy takich wartościach, ale zastanawiam się o czym świadczą takie wysokie wyniki. Bo widzę jakąś rozbieżność. Obawiam się zaśniadu
Dwa dni za mały zarodek to praktycznie żadna różnica. Na jednym badaniu lekarz mierzył zarodek i zależy na jaki kąt patrzy wychodziło 6+0 lub 6+4, a beta jest okej, gdybyś miała zaśniad nie byłoby zarodka.
 
Dwa dni za mały zarodek to praktycznie żadna różnica. Na jednym badaniu lekarz mierzył zarodek i zależy na jaki kąt patrzy wychodziło 6+0 lub 6+4, a beta jest okej, gdybyś miała zaśniad nie byłoby zarodka.
Rozumiem. A zaśniad czesciowy? Czytałam że komuś już po 12 tygodniu zdiagnozowali... trochę schizuję...
 
Rozumiem. A zaśniad czesciowy? Czytałam że komuś już po 12 tygodniu zdiagnozowali... trochę schizuję...
Ja w 5+0 miałam betę 13 tys i jeszcze nie było widać zarodka i żaden lekarz nie wspominał o zasniadzie, nie wiedziałam że coś takiego jest w ogóle. Spokojnie, maluszkowi jest to potrzebne.
Masz za sobą ciężkie ciążę, że się tak martwisz ?
 
Ja w 5+0 miałam betę 13 tys i jeszcze nie było widać zarodka i żaden lekarz nie wspominał o zasniadzie, nie wiedziałam że coś takiego jest w ogóle. Spokojnie, maluszkowi jest to potrzebne.
Masz za sobą ciężkie ciążę, że się tak martwisz ?
Pocieszające jest to, co piszesz, Twoje doświadczenie.
Na razie na koncie puste jajo plodowe raz.
 
W takim razie rozumiem.
Dwa dni to naprawdę niewiele, na tym etapie to milimetry, założę się że u innego gina byłby inny wiek ciąży, więc spokojnie :D
Pewnie dla spokoju powtórzę usg wcześniej. To dopiero 6 tydzień, ja nie wiem co to będzie przez kolejne tygodnie :D
 
reklama
Do góry