reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysoki progesteron i niska temp ciała

Dołączył(a)
1 Wrzesień 2019
Postów
12
Witam. Dzisiaj jest u mnie 7/8 dpo zbadałam estradiol - 608, progesteron 57 /norma 3.85-50.56 -pierwszy raz mam taki wysoki progesteron..
20.09 (6dc) byłam u gin i pęcherzyk miał 12mm, 26.09 (12dc) pęhcerzyk miał 25mm gin powiedziała, że ma ,,ogonek,, więc możliwe że właśnie pęka - w dniu wizyty temp podskoczyła z 36,02 na 36,35. Więc zgadało by się, że owu była/jest w tym dniu.
Dzisiaj jest 7/8 dpo tak jak już pisałam ale 2.10 oraz dzisiaj temp spadła.. czy to możliwe, że mam tak wysoki progesteron i temp mi spadła ?
 
reklama
Rozwiązanie
Wątpię, ze mam zepsuty. Mierze codziennie o 6 rano.
No właśnie zawsze myślałam, ze jak ma się wysoki progesteron to temp tez jest wyższa..
1.10 - temp 36,64
2.10 - temp 36,47
3.10 - temp 36,38
No wiem, ze szczyt progesteronu wypada 7dpo. Ja dzisiaj jestem 7/8 dpo.
Skoro temperatura spadła, a progestron jest wysoki - to pewnie znaczy że tak jest. Chyba że masz zepsuty termometr lub nie pilnujesz dokładnie momentu pomiaru. O ile spadła Ci ta temperatura?
PS szczyt progestronu wypada na ok 7 dpo.
 
Wątpię, ze mam zepsuty. Mierze codziennie o 6 rano.
No właśnie zawsze myślałam, ze jak ma się wysoki progesteron to temp tez jest wyższa..
1.10 - temp 36,64
2.10 - temp 36,47
3.10 - temp 36,38
No wiem, ze szczyt progesteronu wypada 7dpo. Ja dzisiaj jestem 7/8 dpo.
 
Rozwiązanie
Do góry