reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysokie bhcg

Margola1986

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Styczeń 2020
Postów
864
Jestem po 4 poronieniach .Ostatnia miesiączka 28.11. Moje wyniki bhcg
30.12- 704
2.01- 3300
4. 01.- 6770
7.01- 15270 ( 5 tydzień 5 dzień) 41dc
Witam że często oznaczone bhcg ale po nich poronieniach jestem już przewrażliwiona. Niepokoja mnie te wysokie wartości jak na początek ciąży. Naczytałam się już głupot o zespole Downa i zasiądzie że zamiast się cieszyć że ciąża znowu się boje.
 
reklama
reklama
reklama
Nie ,luteina nie wpływa, masz ładne przyrosty ,nie sądzę że są jakoś mega wysokie ,a teraz już beta bardzo zwolni ,więc spokojnie czekaj do wizyty , i ciesz się, a nie zamartwiaj , wysokie wartości na początku to miałam ja ,w dniu @ 8 tysięcy ponad ,a po 48 godz ponad 22 tysiące
 
Do góry