reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysokie mamy

Izkawalizka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2020
Postów
211
Miasto
Trójmiasto
Cześć dziewczyny,
Czy są tutaj wysokie mamy, które wiedzą może gdzie kupię ubrania ciążowe dla wysokich?
Najbardziej zależy mi na spodniach ale takich, które przykryją mi kostki. Bluzy i bluzki noszę za duże więc jakoś daję radę ale te spodnie... 😒
Mam 180 cm jak coś 🙂
 
reklama
Rozwiązanie
Ja mam problem w drugą stronę. Polecam internet. Zmierz się dokładnie i znajdziesz coś dla siebie. Mąż ma 192 i też stacjonarnie jest ciężko i działamy właśnie w taki sposób.
Ja mam 172, nie wiem o jakim wzroście myślisz:)
Ale w h&m kupiłam dość fajne ciuchy ciążowe, Lidl, sukienki z Primarka nawet nie ciążowe się są właśnie fajne elastyczne i wychodziły za kolanko.w Biedronce są fajne spódnice ciążowe do kolan za jakieś grosze 15zl :)

Tesco ma fajną teraz jesienna kolekcja sukienek odcinanych pod biustem. Myślę że na brzuszek będą idealne :)
 
Ja mam 172, nie wiem o jakim wzroście myślisz:)
Ale w h&m kupiłam dość fajne ciuchy ciążowe, Lidl, sukienki z Primarka nawet nie ciążowe się są właśnie fajne elastyczne i wychodziły za kolanko.w Biedronce są fajne spódnice ciążowe do kolan za jakieś grosze 15zl :)

Tesco ma fajną teraz jesienna kolekcja sukienek odcinanych pod biustem. Myślę że na brzuszek będą idealne :)
Dziewczyna napisała, że ma 180 i szuka spodni...

Musisz poszukać firm które mają w każdym rozmiarze różną długość spodni, np. w big starze tak jest, że do danego rozmiaru jest kilka długość. Podejrzewam, że takie spodnie będą już trochę droższe, bo to jednak lepsze firmy, ale warto przejrzeć ofertę tych sklepów i czy mają coś ciążowego.
 
Dziewczyna napisała, że ma 180 i szuka spodni...

Musisz poszukać firm które mają w każdym rozmiarze różną długość spodni, np. w big starze tak jest, że do danego rozmiaru jest kilka długość. Podejrzewam, że takie spodnie będą już trochę droższe, bo to jednak lepsze firmy, ale warto przejrzeć ofertę tych sklepów i czy mają coś ciążowego.
Oj, sorry nie doczytałam....
 
reklama
Ja mam problem w drugą stronę. Polecam internet. Zmierz się dokładnie i znajdziesz coś dla siebie. Mąż ma 192 i też stacjonarnie jest ciężko i działamy właśnie w taki sposób.
 
Rozwiązanie
Do góry