reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Wysokie wolne beta hcg

Sylviia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam, mam pytanie... Otóż niepokoje się wynikiem testu pappa z krwi...
Białko pappa 1,870 mediana 1,647
Wolne beta hcg 116,50 mediana 42,8
Czy samo podwyższone bhcg może świadczyć o ZD? Czy podwyższenie może być spowodowane tym, iż biorę luteine?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

reklama

Jugosława

Rozwiązania
5
Tylko lekarz mający odpowiedni program do obróbki wyników jest w stanie stwierdzić czy jest się czym martwić czy nie. Analiza samych cyferek nie ma sensu.

Na pewno wybierasz się na usg z tymi wynikami, także musisz się uzbroić w cierpliwość.

justa355

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
Ja miałam podwyzszona wolna bete hcg i z dzieckiem wszystko ok. Miałam za to przodujace lozysko i to niby od tego.

olcia1718

Rozwiązania
41
Sylwia...po co robilas ta pappe? Najwazniejsze sa usg genetyczne w 1 trym w 2 polowkowe i w 3 trzeciego trymestru.
test Nifty jest miarodajny ale duzo kosztuje.
Test pappa to tylko statystyki nie powie Ci czy dziecko jest zdrowe bo czesto daje falyszwie dodatni wynik.
Kolezanka to robila wyszlo wysokie ryzyko zd a dziecko na usg zdrowe i urodzilo sie zdrowe,
Rob tylko USG. tam Ci w kazdym dziecko z gory na dol przeswietlaja.

Sylviia

Rozwiązania
0
Zrobiłam ponieważ lekarz mi kazał

olcia1718

Rozwiązania
41
Zrobiłam ponieważ lekarz mi kazał

No to widzisz;p z mojego otooczenia nikt tego nie robil bo to badanie nie pokaze czy dziecko jest zdrowe,
Wystarczy ze podasz ze masz 30 lat mimo ze dziecko nosisz zdrowe to moze Ci pokazac ze masz ryzyko zd bo po 30 wzrasta tak wlasnie dziala ten test rozumiesz?;p

Sylviia

Rozwiązania
0
Ja póki co mam tylko same wyniki krwi, we wtorek idę z nimi do lekarza na USG.
Robiłam je w 11tyg+2dni

Sylviia

Rozwiązania
0
Jak wpisalam w wujku google podwyższone wolne bhcg to od razu wyskoczylo mi ze dziecko ma ZD... I teraz panikę sieje

reklama

olcia1718

Rozwiązania
41
Jak wpisalam w wujku google podwyższone wolne bhcg to od razu wyskoczylo mi ze dziecko ma ZD... I teraz panikę sieje

no to nie siej mowie Ci ze to glupie statystyki. Idz na Usg i sie dowiesz zobaczy czy dziecki ma kosc nosowa i sprawdzi przedziernosc karkowa...

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry