reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

Ciekawe jak tam Mary ?? :tak:

mlodam - nie wiem od kiedy mozesz ale jak zaczniesz to sie możemy razem dopingować - ja kupiłam sobie orbitrek i śmigam 4 razy w tyg ;-):tak: ciesze sie ze wreszcie coś działam
 
reklama
INFO OD MARY: Nasza córcia Mia przyszła na świat o 8.47 z wagą 3200 g. CC błyskawiczne. Już karmiłam. Jest śliczna a my przeszczęśliwi. Buziak!

MARY GRATULACJE MOJE OGROMNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




A z innej beczki - nóż się w kieszeni otwiera:
"Według wtorkowej "Rzeczpospolitej" Tusk w piątkowym expose ogłosi m.in. ograniczenie becikowego i ulgi na dzieci. Dziennik pisze, że propozycje działań będą uzależnione od tego, jak wysoki będzie wzrost PKB lub czy będziemy mieli do czynienia z recesją. Jak wynika z ustaleń "Rz", w wariancie zakładającym najlepszy stan gospodarki od najbliższego roku z ulgą na dzieci musieliby się pożegnać rodzice posiadający jedno bądź dwójkę dzieci."

Polska prorodzinna kwa mać! Pierdziele, jak tylko M skończy te studia wyjeżdżamy do Kanady albo jeszcze dalej!
 
Marry Gratulacje kochana

Witam
Miałam taki armagedon, meksyk i czad, ze nie miałam czasu na bb ani nawet na oddychanie
laugh.gif
Najpierw Pol wyjechał na ryby a Mila zaczęła ząbkować. Jest taka marudna i nie śpi po nocach , ze mam wrażenie, ze ktoś mi dziecko podmienił
baffled5wh.gif
Jestem wykończona

Doczytałam ale zapomniałam co mam napisac. Mam nadzieję, że będzie u nas lepiej i będę zaglądać
 
Mary gratulacje! niech się niunia zdrowo chowa! szybko wracaj do siebie :-)
moja nie ząbkuje, ale od wczoraj też mam wrażenie że ktoś mi dziecko zmienił-jakby nie moje, płaczliwe i ani jedna pozycja nie dobra:baffled: dobrze, ze śpi... tzn, że problemu z tym nie było. wczoraj dostała 1 raz troszkę kaszki do mleka - chyba smakowało bo zjadła, ale nie dała rady całości hihihi;-), dziś wytrąbiła wszystko. aa i herbatkę malinową też dostała w sobotę - jednym duszkiem wypiła.
Sorbuś a co to takiego co piszesz, że kupiłaś? ja od piątku zasuwam na aerobik, będę robić to, co uznam za stosowne do mojego stanu. W takim razie trzymam kciuki! ;-)

 
młodam orbitrek to takie ustrojstwo Confidence 'Space Saver' Elliptical Cross Trainer: Amazon.co.uk: Sports & Leisure też mam takowe, ale na mnie nie działa za bardzo... "biegam" na tym od września każdego niemalże dnia po 30-40 minut i do tego wykluczyłam słodkości no i raptem 2kg mniej :( na dukanie przez 8 tygodni schudłam 8kg bez zadnego wysiłku fizycznego, wiec jak widac mi ćwiczenia fizyczne nie dają zbyt dużo bo nie chudne jakoś spektakularnie... u mnie lepiej sprawdza się dieta...
wisienka ja Cie rozumiem bo u nas koszmarne ząbkowanie... dziś dawałam nurofen i wieczorem panadol... do tego czopki homeopatyczne, żele i gryzaki a boli ją i tak... mamy już dwa na dole i 2 na górze (dwójke po lewej i jedynke po prawej stronie) no szok z tym jej ząbkowaniem, nocki kiepskie, płacze przez sen, w dzien też bez rewelacji... ehhhhh to zabkowanie
 
Witajcie. Gehenny czas dalszy.
Maran u nas bez ząbków i nie wiem czy to tak naprawdę one ale wszystko na to wskazuje. Ale u was już niezłe ilości już są. Mili na razie pomaga dentinox na kilka minut. Czekam na granulki z niemiec , ponoc dobre
mloda ja dalej chudnę ale już baaaardzo powoli
 
reklama
Wisienka napisz co to za granulki to i ja może zdobędę i wypróbuje bo ja to też już sie wszystkiego lapie... a dentinox dosyć dobry jest, ale niestety na krótko :/
 
Do góry