reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

majqa - nie ma tragedii, zwyczajnie jednorazowo zły humor miała :-p Normalnie zasypia jak aniołek i śpi cała noc, tylko czasami jej coś dokuczy i nie może zasnąć :sorry2:

zapmarta - wiesz przy całodobowym gronie męskim przydaje się czasami odskocznia na damskie ;-) Ale nie udzielam się jakoś specjalnie, zaglądam od przypadku i czytam po łebkach bo czasu brak :sorry2:


A ja miałam koszmar, śniło mi się że na wizycie u gina która mam mieć we wtorek gin mi pogratulował, opierdzielił i założył kartę ciąży z datą sporo wstecz bo to 6 miesiąc :szok::no: Chyba sobie odpuszczę wtorkową wizytę :tak:
 
reklama
Hej babeczki!

Dziękuję Wam za gratulacje! My już od wczoraj w domku. Nasza niunia ładnie przesypia dzień, ale wieczorem płacze i ciężko ją uspokoić... :zawstydzona/y: Do tej pory była na piersi, ale najpierw mnie pogryzła, więc zastosowałam nakładki, z czego chciałam zrezygnować, by się lepiej najadała. No to pojawil się problem - mała źle chwyta brodawkę, a wczoraj wieczorem w ogóle nie dała się przystawić! Dostała więc butlę z MM... Ja tymczasem odciągam mleczko i daję jej z butli, a na noc będzie dostawała MM - wczoraj przespała nam po MM calutką noc do 10 (z jeszcze jedną butlą o 6.00)!!! :szok: Mam nadzieję, że jakoś opanujemy te jedzeniowe problemy, bo najważniejsze dla mnie jest, by Mia się najadała i nie była głodna! :sorry2:
Ja po CC całkiem OK, szew mnie ciągnie i brzuch troszkę pobolewa... :sorry2: Ale ogólnie OK. Aha, no i mam ból w jednej piersi, ale po odciągnięciu mleczka jakby lepiej.
Poza tym nasza córunia cudowna! :happy::happy::happy: Przesypia cały dzień - zastanawiam się czy to tak ma być?... Noce mam nadzieję, że też będzie przesypiała z pomocą MM... Uczymy się siebie i tak nam czas leci. :blink:

Ściskam Was wszystkie! :-)
 
Mary - Ja używałam nakładek przez 3 miesiące i Maluch sie najadał, a potem jakoś sam zaczął ssać samego sutka, także nie martw się i używaj ich :)

Pokaż nam swoją Księżniczkę :)
 
Hejka!

Created - dziękuję, kochana! Pamiętam, ze używałaś nakładek. Ale ja już sama nie wiem - Mia obraziła się na pierś stąd podałam butlę. Nie wiem, czy nam teraz uda się ją przystawić ponownie do piersi, ale jutro mam wizytę u położnej, zapytam... :zawstydzona/y:


U nas było płaczliwie od 4.00 do 6.00...
:sorry: Mała tak płakała, że szok, sama nie wiem, jak udało mi się ją uspokoić! Jadła o 21.00, 1.00, 4.30, 9.00 i ostatnio o 12.30. Kupka zielona, ale przy nocnej zmianie pieluszki mało jej było, za to sporo siuśków. Teraz sobie śpi, ale popłakała nam troszkę zanim zasneła. Chyba te pierwsze tyg. takie są, potem się reguluje... Mam nadzieje, ale narazie czuję się kompletnie zielona, nie wiem, czy robię coś źle... :sad: Najbardziej szkoda mi tego karmienia, ale nie będę niuni głodziła! Póki co odciągam mleczko i podaję jej na zmianę z MM...

 
Ostatnia edycja:
Mary - Wszystko się ułoży. Ja też mogłam zrezygnować z karmienia, a teraz nie zamieniłabym tego na nic ;) Cieszę się, że przykładałam Małego, teraz to czasem ciężko oderwać hehe :)

Śliczna Maleńka :)
 
Witajcie. Była u nas mlodam z Ola więc zaniedbałam BB. Ale już wracam.
Marry jescze raz gratki i walcz o karmienie,jak najwięcej przystawiaj. Warto.
Zapmarta witaj wieki kochana cię nie było. Buziaki dla chłopaków
 
heloooo

mary jak będziesz tylko odciągać mleko to CI zaniknie, wiem po sobie, w 4 tyg po porodzie zaniknęło :-( mała musi ssać - moja nie chciała się przyssac, ale moze Wam się uda, czego życzę!
Wisienka ja też czekam na zdjęcia :-) na pocztę. K kupił dziś router i śmigam z lapka, bo inaczej by mnie nie było, stacjonarny to już rupieć...
creat ja mam do zg 23 km ;-) to WY nie zagramanicą?

młoda śpi od 20:00. Mam nadzieję że jak poprzedniej nocy obudzi się albo raz albo wcale
:-). Ja poszukam dziś może prezentów, do wyszukania trochę mamy i lepiej podzielić to na 2 miesiące ;-)
dobrej nocki życzę ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam z rana :))
Dzisiaj sobie pospaliśmy i cuuudnie hehe
na dworze mróz, to szok, ale i tak koło 13 trzeba na jakiś mały spacer się udać.

Mlodam - Nie, wróciliśmy do kraju, narazie.. może na zawsze, nie wiem :)

Pozdrowienia
 
Do góry