reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

hej wszystkie mamusie,

my dziś znów do lekarza się wybieramy. Od 5 listopada nie mogę wykurować Kamisia. kaszle jak mój tata po 30 latach palenia...

buziam was i biorę się dalej za prackę
 
reklama
Witajcie

u nas znowu ciężka noc ... :/ Mam nadzieję, że nie zaczyna chorować drugie ucho ...

Jutro mam pasowanie u Izy. Upiekłam już ciasto - mm nadzieję, że dobre bo z innego sera co zawsze ...
 
Witam.
U kardiologa pomyslnie. Mili serduszko jest zdrowe. UFF
mlodam tak to ten Czesiu, Mili przyjaciel z kołyski:-D
Martunia zdróweczka Kamisiowi
Majeczka współczuję, biedny Mareczek. Zdrówka


A to zdjęcia z wizyty OLi



 
helooo

Wisienka to super, że serduszko OK. Tylko się cieszyć. My właśnie skończyliśmy walić patologię hihihi. Zdjęcia słodkie, obie mają paluszki w dziubku hihihi. Młoda spi, ale jakoś niezbyt spokojnie. Nocka OK, przespała całą, oby i dziś.
Majka zdrowych uszek życzę i udanego ciacha, mniammm
Creat a dokładnie to gdzie teraz mieszkacie? jak będziesz w okolicach N.Soli to zapraszamy :-)
 
Ostatnia edycja:
wisienka widziałam już na FB zdjecia :) super obie dziewczynki :)
majqa zdrówka dla Marusia :*

martuska i Wam dużo zdrowia bo Wy też ciągle w chorobie :*


pozdrawiam wszystkie...
 
Witajcie. Ja dzis wszystko robie na raty. Pol w pracy, Maciek w szkole, Mila nie śpi od rana. Gotuję obiad, myję podłogi, piszę na bb, bawię sie z Milą i wieszam pranie. Wszystko rozem:-D
maran ** dla was
majqa jak po pasowaniu? Ciasto sie udało?
mlodam patologię??
 
hej babki,

no no widzę, że Kamiś będzie miał w kim wybierać:-) Panienki pierwsza liga...

Maran, no my w chorobie. karol już ok, chodzi do przedszkola, a Kamiś nieustannie kaszle.
Lekarka ma nową teorię z którą się nie spotkałam i tu pytanie do was dziewczyny :

pediatra twierdzi, że ten kaszel i skurcze oskrzeli mają związek lub mogą mieć związek z mlekiem modyfikowanym.
Co prawda on tak samego mleka nie pije tylko podaję mu na śniadanie i kolację kaszki na mleku modyfikowanym. Zgłupiałam szczerze mówiąc, bo mnie alergia kojarzy się z wysypką, problemami brzuszkowymi a nie kaszlem. Ale ja zielona jestem, bo u nas nikt nie ma alergii.

Muszę teraz go diagnozować, bo pediatra nigdzie nas nie skierowała, tylko kazała podawać sinlac i kaszki na wodzie.
Trzeci dzień jemy te kaszki bez mleka i zobaczymy co to da.

A jesteśmy trzeci tydzień na inhalacjach, po wzięciu antybiotyku i kilku syropów. Poprawa minimalna, wręcz mikroskopijna.

zdrówka dla Marusia i dla wszystkich chorowitków.
 
Witam.
U kardiologa pomyslnie. Mili serduszko jest zdrowe. UFF
mlodam tak to ten Czesiu, Mili przyjaciel z kołyski:-D
Martunia zdróweczka Kamisiowi
Majeczka współczuję, biedny Mareczek. Zdrówka


A to zdjęcia z wizyty OLi




słodkie dziewczynki :*

wisieńka - pasowanie super, dzieciaczki bardzo były przejęte swoją rolą a ciasto wyszło pyszne :-)

Byłam wczoraj z Natalią u laryngologa do kontroli: nie będziemy wycinać migdałka póki co jeszcze 2-3 tyg w domu i za pół roku do kontroli i znów zasuszanie. Marusiowi zajrzał do uszek i uwaga: najprawdopodobniej wcale nie było zapalenia :angry::wściekła/y: ale wkurzyła mnie moja pediatra :wściekła/y::angry::angry::crazy:
 
reklama
Kurcze zapmarta ja nie słyszalam tez o takim uczulenie, że po mm może być kaszel, ale ja ekspertem nie jestem :/ szkoda Kamisia bo ja stara baba mam kaszel i nie mam węchu i oszaleć mogę, wszystko mnie wkurza przez to 2 razy gorzej niż zwykle, więc Maluszek też nie ma lekko... bidulek Mały tule go mocno... a tak mi przyszło do głowy może on ma jakies uczulenie na grzyby, plesnie itp. bo teraz taki okres jesienny , wiec może w tym problem...
 
Do góry