reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

MARTAIK, cos w tym jest. Mojego Maciusia poczelismy dokladnie w dniu owulacji.

SILMILIER, ojej jestem jedyna? Z tym ekspertem nie przesadzajmy. Lekarzem nie jestem, ale zawsze potrzymam za reke, przytule do mojego jedrnego 80D, wytre nosek i podam herbatke. Usmiech tez czesto u mnie gosci. :-D

Wszystkim ciezaroweczkom zycze spokojnej, zdrowej ciazy oraz szykiego rozwiazania :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie pieknie :-) Chyba pasuje, bo 22 lipca po raz pierwszy zostalam mamusia slodkiego chlopczyka.
Praktycznie od poczatku ciazy czulam, ze bedzie chlopiec i w 15tc potwierdzilo sie :-D


Libby widzę, że masz kołyskę dla maluszka. Napisz mi proszę jak Ci się sprawdza? Mam tez na nią ochotę, przez pierwsze 6 m-cy chciabym ją używać zamiast łóżeczka. Napisz jaki masz model i jak z niej korzystasz.
 
DONIU, co prawda nie mam porownania z lozeczkiem, ale poki co jestem zadowolona. Czy posluzy 6 miesiecy? Zalezy od wielkosci dzidziolka. My najpozniej pod koniec wrzesnia zmieniamy na lozeczko.
Marka kolyski to Kolcraft Easy Reach. Z minusow to tasiemki do wiazania takiej poleczki na dole do nozek. Moglyby byc jakies guziki. A tak same plusy: wszystko mozna prac, materacyk jest sztuczny (dla mnie to juz jest plus, bo oplukac mozna w razie 'W'), przescieradelko na wymiar ( nie w kazdej kolysce jest oferowane), jest taka jakby budka-oslonka(ochrania przed promieniami slonecznymi), karuzela z 6cioma funkcjami, misiaki mozna wrzucic do pralki, no i sama funkcja kolyski, a w razie potrzeby mozna koleczka latwo wyciagnac (sa na stale wmontowane, maja hamulec) i smignac do drugiego pokoju. Ogolnie trafiona rzecz. Duzo miejsca nie zajmuje, ladnie wyglada, jest mobilne, wielofuncyjne a przede wszystkim najwyrazniej wygodne :-) Moj synus nawet w wozku na spacerze tak dobrze nie spi :-)

A jak z niej korzystam? Na poczatku stala obok naszego lozka. Teraz kapie, karmie, klade do kolyski i maly spi. Jak marudzi wlaczam kolysanke lub wibracje, jak nie spi karuzela idzie w ruch. No roznie, zalezy od sytuacji, ale tak jak wspomnialam- jestem zadowolona :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny!!!:)
ojojoj, parę godzin mnie nie było a tu nowy wątek i jeszcze tyyyle wpisów :)
Bardzo mnie to cieszy i na pewno będę często i z przyjemnością tu zaglądać :) oczywiście na pierwotny wątek też, żeby czasem może coś doradzić :)

Co do tego testu to jak byłam na początku ciąży też mnie strasznie korciło, żeby coś takiego nabyć :p nie zależało mi na konkretnej płci, ale byłam strasznie ciekawa :) odpuściłam sobie i dowiedziałam się na badaniu połówkowym jak większość dziewczyn :) Myślę że pewnie mówi prawdę ale sporo kosztuje....

Sil a Ty jeszcze nie znasz płci?
 
Libby, my takze Stasia stworzyliśmy dokładnie w dni płodne, teraz takze strzał dokładnie w płodne wiec czekamy na drugiego synka:)
 
Sil dwie córy!
Libby o witaj! Będziesz nam służyła fachową rada mam nadzieję.
Martaik czy kojarzysz mnie z majóweczek? Ja tu na wątku to jak u siebie

Doniu a Ty jak się czujesz?
 
MARTAIK, gratki drugiego synka :-) My postanowilismy dziewoje machnac nastepnym razem. A noz, widelec. Jakby co, wiem do kogo po porade kiedy nie celowac haha ;-)

DZIURA, powitac. Ooo, trojpaczek kobitek- moje gratki :-)

Len mnie dopadl. Jestem, ale jakby mnie nie bylo...
 
dziurko dziękuję, że pytasz. Ja bez zmian czuję się wspaniale, moja jedyna dolegliwość to ból kości ogonowej, ale podobno tak może być.
A teraz siedzę jak na szpilkach bo jutro mam badanie połówkowe... ojej już połówkowe :szok:
 
reklama
Do góry