reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
Kasiu nie glupie ale mysle ze bedzie malinowy z kandulskiego w ksztalcie kotka hello kitty :-) zabke na 2 urodzinki zrobimy mysle ale to jeszcze maz musi potwierdzic :-)
Miq jak dla ciebie to zjade z ceny jeszcze :-) bo chce cos innego juz pannie kupic :-) a twojej sie napewno przyda i spodoba :-)
 
Atan chodziło mi o to że "głupie" bo mogłam się domyślić ;-)

dziewczyny nie wiem czy już słyszałyście ale koleżanka z czerwcówek znalazła dziś w kaszce nestle zasuszonego szczura nr partii 233803351
 
Kasiu widzialam zdjecia kaszki i zdjecie rybki bobovita z papierkiem w srodku ... Az strach ..
 
kwiatuszekq...jaki byl ten sen??? jezeli byl taki cudowny to niech sni sie codziennie i niech sie szybko spelnia!!

miq...ulalala...ale te dzieciaczki rosa!! masakra! ale wam zadzdroszcze, ze macie swoje skarby juz przy sobie!

Fifka...no no no, to Konradek bedzie mial urodzinki jak talalala!! juz sie nie moge doczekac fotek, jest mciekawa jak go ubierasz, ale grzecznie bede czekala na efekt koncowy w weekend! jak zostanie to przesylaj mi torta troche, bo mam niesmowita ochote!

Atanku...niunia juz niedlugo roczek konczy....ja to nie moge sie polapac, ze ten czas tak pedzi! jak tam zabki??

Neciuszka...ja tylko napisze, ze podziwiam i nadal trzymam kciuki! widzials sie moze ostatnio z DZIURA? dawno z nia nie gadalam i jestem ciekawa co u niej slychac?
 
Zoneczko zabki mecza ale jeszcze nie widac ale po dziecku widac ze cos nietak jeat maruda placzliwa itd.
 
reklama
Do góry