reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
jejku to wy już szykujecie pierwsze urodzinki :szok: ale ten czas zasuwa!
Fifka a gdzie imprezę robicie? jakieś dzieciaczki będą? jaki tort-wrzuć fotkę!!!
Atan a ty co planujesz bo tu już za miesiąc :eek:
 
Kasia robimy w domu, bo chcemy spokojnie posiedzieć a mały będzie miał "swoje kąty" więc liczę że będzie grzeczny :-p Dzieci nie będzie bo u nas w rodzinach my pierwsi postaraliśmy się o dziecko :-D na razie to u nas sypią się śluby (mamy aż 5 w tym roku) więc masa dzieciaczków pojawi się później :-) Tort robi ciotka męża - ona zawodowo robiła torty. Jakąś niespodziankę szykuję więc nie wiem jak będzie wyglądał, ale widziałam zdjęcia jej dzieł więc jestem spokojna o to ze na pewno się spodoba! Wiem tyle że w środku będzie malutki wyjmowany torcik który mały będzie miał okazję sam zjeść - dosłownie sam... łapkami (i wybrudzić wszytko dookoła) więc szykuję mu dwie kreację - przed tortem i po nim :laugh2: Ten kawałek ma być specjalnie dla niego upieczony z biszkopta zeby mógł go zjeść bez rewolucji brzuszkowych.

Zdjęć nie dam bo jesteśmy przecież przed imprezą :-) Będzie w tą niedziele i po niej na pewno jakieś wrzucę! :-D
 
Kasiiu skromnie w domu bo fundusze male ale rodzinnie i tort zamowimy beda zdjecia oxzywiscie :-)
 
hej kobietki
byłyśmy wczoraj na szczepieniu
mała waż 6350 i ma 61,5 cm, zdaniem lekarki to bardzo silna dziewuszka i była w szoku, że tak ładnie przybiera na moim mleku:-)
hmm a ja chora:-(
wrzuciłam aktualną foteczkę
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane i miq moze bys chciala kupic mam takie krzeselko z stolikiem na sprzedaz jak dla as 70 zl przesylka 15 zlhttp://www.rik.com.pl/sklep/product_info.php?products_id=1554
 
Miq fajne bo fotel dmuchany szybko.mozna zmniejszyc gabaryty stoliczek skladane nogi ma wiec szybko idzie zmniejszyc gabaryty a sam stoliczek malo miejsca zajmuje polecam do nauki siadania dobre i do karmienia obiadkami :-)
 
reklama
miq rzeczywiście Lili przybiera na wadze jak szalona :tak: super!
Fifka czekam na fotki z imprezki i super pomysł z tym mini torcikiem dla Konradka :tak:
Atan a u ciebie jaki torcik? masz już pomysł?
 
Do góry