reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
zonko...ja bym wziela z ciemnym napisem...jest wyrazniejszy i bardziej go widac.
Neciuszka...gratuluje!! super wiadomosci...ja wiedzialam, ze nastepny etap jest twoj. ale pewnie teraz rywaliacja jeszcze wieksza...wiec do roboty!:tak::-p
miq...matko, ja tylko zerknelam na to w tv i od razu kazalam mezowi przelaczyc, bo normalnie krew mnie zalala...ja nie moge w ciazy takich drastycznych scen ogladac, bo normalnie umieram...
Fifka...no no no ....6 kg to naprawde bardzo duzo. bardzo ci gratuluje. wiesz niby takie metody jak stosujesz nie sa dobre, ale tak jak mowisz, zmniejszysz sobie zoladek i potem napchasz sie juz sama kanapeczka:tak: a nie mozesz jedzenia zastapic jakimis owocami np..ja teraz jak mam duzy glod to staram sie zjesc np winogrono albo arbuz, ktory bardzo syci..i w ten sposob oszukuje organizm.bo tak to zarlabym jak swinia:laugh2:
ucaluj Konradka ode mnie, szkoda mi maluszka bardzo...moze rzeczywiscie tak jak mowi Sil to wynik kurzu...ja wiem, ze moja chrzesnica tak miala, ze jak ma np niewywietrzona posciel to kaszle strasznie, czasami az wymiotuje. i to jest uczulenie na kurz i roztocza wlasnie. moze jakas kolderka hipoalergiczna?
 
Mili i tak z dnia na dzień sie uczulił? :confused2: Dla mnie to jakieś dziwne... nie wiem... jak nie przejdzie to pewnie dostaniemy skierowanie do alergologa i zobaczymy... Mój młodszy brat tak miał, był uczulony na sierść i pierze... jak tylko wyczuł - np w żłobku ciągle tak miał, a się później okazało ze po korytarzu oni wpuszczali kota i stad uczulenie :baffled: Zawsze kończyło się to zapaleniem oskrzeli właśnie przez to zaleganie... aż miał początki astmy oskrzelowej... no ale wyrósł z tego i teraz już nic go nie rusza...

Z tym ze on miał to od urodzenia...


Co do jedzenia to w tym problem - albo sukces... zależy kto jak to widzi... - ze ja po prostu nie czuję się głodna... więc nie mam co się owocami zapychać tylko skoro już jem muszę zjeść coś treściwszego, choć najwięcej jem właśnie owoców - jabłek w sumie... i warzyw.

W ciąży robiłam tak jak ty :-D Z tym ze już pod koniec bo na początku też miałam wstręt do jedzenia przez te wymioty i nudności... a jak przeszło koło 20 tygodnia to zapychałam się jakimiś chrupkami ryżowymi, owocami, gotowałam np kalafiora i ot tak samego wsuwałam! :-D W sumie w 9 miesiącu miałam tylko 4kg na plusie - z tym ze schudłam 7 kg na początku ciąży więc najpierw to nadrabiałam.
 
Witam dziekuje za szybki odzew dzieki wam uznalam ze zrobie tak do cukierni zaniose 2 projekty z napisem i bez i powiem by wybrali sami co lepiej czy zelowy napis czy moj napis bo ja caly czas niewiem co z tym napisem
Sil co do kota i rozu to amelkq wybierala sama byly 2 wzory zielony pisak i zaba i kotek i rozowy pisak i sama wybierala :-) bo ja niezdecydowana bylam :-) wszystkim w domu sie podoba z ciemny wiec teraz to zadanie dla cukierni :-)
 
Fifka a kiedy ostatnio badałaś tarczycę? bo przy nadczynności się szybko chudnie i chce się jeść itp. :baffled:
Neciuszka gratuluję i oby tak dalej &&&
 
Kasiu badałam ostatnio jakoś po ciąży zaraz... Nie pamiętam tylko po co.. ale nie ma z tym żadnych problemów. Ja ogólnie od dziecka mam takie napady głodu i jem jak szalona a potem jak teraz przestaje i nie jem wcale... Tylko kiedyś waga tak mocno nie skakała.

Atan
oby wyszedł taki jak sobie zamarzyliście :-D
 
Chcialam sil na poczatku ale 130 a75 zl to jest dla mnie roznica niestac nas na taki wydatek i to na tort co zaraz i tak zjedza .. Wiec taki powstal :-)
 
reklama
Kasia ja ciągle mam wrażenie że niedawno rodziłam :-D Jakoś nie dociera do mnie że to już ponad rok temu...



Atan no to skoro macie problemy z kasą to jak na mój gust i tak strasznie drogi tort wybrałaś...
 
Do góry