reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

milia: to gratulacje ponownie, ciesze sie że dzieciaczek ładnie rośnie, oby tak dalej
eve: dziubaski dla twojej kruszynki, mam nadzieje ze poród był znośny teraz juz tylko samo szczęście cie czeka :-)

atan: my jemy tak tzn. Adusia :tak:
kubeczek kaszy mannej
mleko z wody 210 ml
obiadek
jogurt naturalny z owocami to wychodzi jakies 150 ml
przed snem mleko z 240 ml wody
między czasie popija soczek, i od 3 dni je chrupki kukurydziane, planuje jej warzywka wprowadzic jako przekąski ale jeszcze trochę bo dopiero uczy sie sma te chrupki jesc, bo do tej pory jakos nie potrafiła sama do ręki wziąć jedzonko i do buzi,

fifka: oo to moja Ada to kluska, skoro twój na roczek 11 kg ważył, moja juz ponad 9 kg :-)ale wydaje mi sie ze wygląda w sam raz ,
 
reklama
kochana no oczywiście że wspaniały przyszły mąż Filipek pokazał jak sie je, niegdy mu tego nie zapomnę:-D toż twój synio to mój ideał

Kto pije kawę bo idę robić?
 
Ostatnia edycja:
lamia..ja poprosze! podobno raz na jakis czas dobra kawke moge sie napic...nie pilam juz 3 miesiace, a ja uwielbiam kawke z ekspresu z mleczkiem:tak:

to sa jakies schematy zywieniowe:szok: matko ile ja sie musze nauczyc jeszcze...:-p ja sie zastanawiam jak moje dziecko ze mna przezyje, skoro ja nic nie wiem:tak:;-) ale chlone wiedze od was!

a nie wiecie co tam u Pyscka?
 
milia: ja w ciązy piłam kawę inkę z mlekiem wuobrażajac sobie ze to normalan kawa :-) i tak się przyzwyczaiłam że po porodzie jeszcze z pół roku piłam taką kawę, jak wróciłam do pracy to juz pije rozpuszczalną ale pół na pół z mlekiem. A co do tego że nic nie wiesz to nie mysl o tym ja też nic nie wiedzxiałm a jakoś wszystko sie dobrze układa i myslę ze straszynch błędów nie popełniam, instynkt ci podpowie, rodzina no i zawsze mozesz wygoglować :-D
 
Lam mój ważył podobnie jak Twoja - może tylko odrobinę mniej ale on startował z wagą 2800g... teraz już mała nie będzie tak szybko na wadzę przybierać :tak: zobacz masz 2 miesiące do roczku! Ona nie utyje 2kg w tym czasie ;-) więc pewnie na roczek nie przekroczy 11kg :-D A w drugim roku życia dziecko przybiera tylko około 2kg w ciągu całego roku! Więc zobacz jak ten proces zwalnia!
Swoją drogą śliczną masz tą córeczkę! Nie mogę się na nią napatrzeć!! :-)



Milia ja też nie wiedziałam nic o tym~To samo przychodzi jak maluszek będzie na świecie! :-) Serio! W ciąży myślałam ze to czarna magia a się okazało ze wcale nie :tak:

Pyscek dopiero co @ dostała... a tak ładnie jej się cykl zapowiadał... :-(
 
witajcie kobietki :)

mili gratulacje, niech mały robaczek sobie rośnie pięknie :) widzę sami chłopcy się teraz wyklują. Dwie koleżanki też będą chłopców miały

Atan ja bym nie dała jakiś musów cudów z tubek ale każdy robi jak uważa.

Fifka Konradek chłopak cudny :) u nas Gosia się na obiadki gotowane obraziła. Za to owoce wcina jak się patrzy, jogurciki, serki, lubi jajko gotowane, jajeczniczkę, bułeczkę z wędliną :-)

Kwiatuszku słodziasty ogromny całus walentynkowy dla ciebie

lam a ja ci zazdroszczę tej pracy :p a Adunia piękna kobitka

Ja byłam u gina rodzeństwa nie ma na całe szczęście, za to mam paskudne zapalenie. Po dietetyczce szok nie jestem w stanie zjeść zaleconej ilości ;)
 
milia świetne wieści! bardzo się cieszę :tak: a co do kawy to ja piłam ricore i powiem ci że nie czuć różnicy :sorry2:
Neciuszka to co ci zaleciła ta dietetyczka :confused:
lamiav moja Misia też jadła chrupki ale teraz ma przerwę bo sprawdzam co jej kupy psuło :baffled:


przypominam się z prośbą o głosiki https://www.bobovita.pl/home/o-klubie/galeria/5181
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sorki ze tak o sobie ale musze sie pochwalic niunia ma 8 kg na wadze nareszcie :-) a ja mam tez 8 ale 78 .3:-) w koncu wredna 9 minelam trzymala sie mnie ze hej waga sie nie zmieniala moja az w koncu dzis wlazlam i jest :-) mniej :-) coraz mniej do mej wymarzonej wagi :-) a teraz dobranoc :-)
 
Do góry