reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
A ja wczoraj padlam z amelka o 21 :-) no i dobrze bo jakos ostatnio sie wyspac niemoglam co do mojej pracy niewiem czy wogle jest sens bo tak to tesciowa miala sie zajac i co we wtorek mialam isc na spotkanie pomoc w magazynie fundacji i co musiala jechac do wnuka bo chory no a tak smo by bylo gdybym.pracowala cos bartusiowi jest zaraz leci a prosilam ja 2 tyg wczesniej.. A moja mama pracuje a zeby zlobek to nieoplaca sie wracac jeden plus z tamtej mojej wypowiedzi iz maz medicover ostatni miesiac wiec 160 do kieszeni 2 telefon doladowania skonczone wiec 200 zl bedzie na zycie dodatkowo :-) od maja wiec plus co do kablowki narazie nie zmieniamy bo szukamy nowego mieszkania bo tu czynsz1600...nam podniesli narazie z tesciami bo sami sie nie utrzymamy..
 
hej laski jak minely swieta ja chyba na dniach ciocia zostane bo siostra juz wczoraj b zle sie czula myslala ze w nocy odjedzie
dzis z emkiem jedziemy na zakupy jak wroci z pracy musimy mu kurtke kupic moze buty jak cos wybierze bo on wybredny:)
 
PUK PUK jest tu kto? :-)

Kwiatuszek trzymam mocno &&&&&&&&&&&& za szybki poród siostry! I pochwal się jak będzie po :tak:

Przepraszam, że rzadko bywam na forum ale mój Michuś rozkręcił się na maksa. Muszę ciągle przy nim być bo wszędzie wchodzi i zaczyna wstawać. Idą nam 4 ząbki u góry naraz i dolna 2 i momentami jest hardcore, nie wspominając, że mamy teraz etap "mama, mama i tylko mama" ;-) ale postaram się już być częściej :*

Z nowinek, na razie zawieszam sklep. Nie mam na razie czasu i tylko tracę kasę na opłaty. Muszę sobie to ogarnąć, ukierunkować, rozreklamować i wrócę do tego. Poza tym rozglądam się pomału za pracą. Mimo tego, że Kocham Misia nad życie, potrzebuje ludzi i wyjścia z domu. No i chcemy się dobudowywać do teściów więc kasa jest potrzebna. Ale to tak pomału, chciałabym wrócić po wakacjach.

Buziaki dla Was :*
 
reklama
Do góry