reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

no ja już po usg! jest super, maluch rozwija się nadwyraz dobrze! wszystko jest ok, no i tak jak powiedział nam gin w 12tc, będzie chłopak! jest dlugi podobno, ale nie mogę się dopatrzeć w tej ilości cyferek ile dokładnie ma. wazy prawie 400g, wiec rosnie mi maly byczek. zdjęcia i filmik 3d/4d super, polecam! maly kopie jak nie wiem co i rekami macha jak bokser
laugh.gif
niestety oprócz dobrych wiadomości mam tez zle...moje lozysko zaczelo przodować, nie bardzo wiem co to oznacza, ale lekarz powiedział, ze mam się oszczedzac, więcej lezec i odpoczywać i na 100% cc! z jednej strony chciałam, wiec się ciesze, ale z drugiej to lozysko...ehhh. dokładnie mam napisane: "dolny biegun lozyska przykrywa ujście wewnętrzne"...
 
reklama
AAA!! milia, super wieści o malutkim! a z łożyskiem to ty się nie martw tylko odpal tv na tryb 24h/doba, pilota ujmij w dłoń i na siku wyłącznie wolno ci odejść od stanowiska;) na pewno wszystko będzie dobrze.

dodam jeszcze historie 100% true z tego tygodnia. Jadę ja sobie wieczorem autkiem po gdańsku. Patrzę.. a na hotelu wieeeelki bilbord. Na nim hipopotam równie olbrzymi co i bilboard oczywiście, a nad nim napis: "sleepy?" ...
 
Ostatnia edycja:
Hey dziewczyny!
Sleepyhead to mnie napisała i postanowiłam wpaść do Was i MOCNO WSZYSTKIE POZDROWIĆ!:tak:.
Szukałam Was swojego czasu na starym forum' Starania po raz pierwszy' ale 90% nicków nie kojarzyłam.. a Wy tutaj!
Tulę Was wszystkie i życzę zdrówka dla Was i Waszych maluchów!
:*
 
Miliaa kochanie nie zamartwiaj się na zapas :-) Na pewno to nic poważnego... rób to co Ci każe lekarz, dużo odpoczywaj i się nie przemęczaj a będzie dobrze... :-) Ja też miałam urodzić wcześniej na 100% a widzisz skończyłam 36 tydzień... No ja też chcę cc i mam nadzieję, że 17 kwietnia taka decyzja zapadanie (no chyba, że wcześniej zacznę rodzić :-D)

Martocha a co tam u Ciebie???? Widzę piękny suwaczek - gratuluję :-) Fajnie, że do nas dołączyłaś :-)
 
Magda sama jestem zdziwiona :szok:.... ale to jest przykład na to, że wszystko w życiu jest możliwe... prędzej lub później, ale jest :-) A co tam u Ciebie???
 
a ze mnie organizm zakpił sobie.. widziałam dwie kreski na teście.. znaczy się druga blaaada bardzo.. na drugi dzień zrobiłam test i tylko jedna kreska.. więc prawdopodobnie pierwszy test był "zepsuty" a od 2 dni rozkręca mi się @ i się rozkręcić nie może..
 
reklama
Oj Madziu a może jeszcze nic straconego... jak @ nie przyjdzie jakoś na dniach to zrób kolejny test... Fajnie by było aby Ci się wreszcie udało... :-)
 
Do góry