reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysypka krostki i czerwone plamy na pipce u 8msc dziewczynki

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Mamy, co to może być 2-3dni temu zauważyłam u córki na pipce 2 krostki dziś jak wzięłam ją do kąpieli to nie mogłam uwierzyć, cała pipka aż schodzi na pupę i czerwone plami. Nie zauważyłam żeby ją jakoś to bolało, ale zauważyłam ze się drapie po pampersie w tym miejscu. Uprzedzę pytania, pampersy zmieniane są bardzo często i nic nie zmienialiśmy ani do kąpieli ani żadnego kremu do pupy ani proszku do prania. Skąd to się wzięło. Są na to jakieś preparaty ? Kremy ? Lekarz już nie przyjmuj i w weekend tak samo, a do szpitala nie chce jechać. Pomocy
 
reklama
Myślę, że lekarz mial więcej szczęścia niż rozumu.. Clortimazol to masc/krem stricte na grzybicę, niby o niskim stężeniu, ale skoro dorosłemu zdołała zrobić krzywdę... No i na bloblond służbowa, bardzo wrażliwych miejsc..
Dlatego byłabym ostrożny.
Dobrze, że córka wyobrzała!
Oby córka autorki wątku także miała się dobrze, może nie koniecznie po tej maści:)


Przy podobnych objawach to dostala corka do leczenia. Sa masci o bardzo niskim stezeniu tej substancji czynnej. Przeznaczone na zmiany wystepujace wlasnie w okolicy podpieluszka.
 
reklama
Do góry