reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wywołanie miesiączki Duphastonem

Natasza27

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Grudzień 2020
Postów
2 363
Hej dziewczyny! Potrzebuje pomocy.
Dostałam Duphaston na 10 dni po 2 tabl. na wywołanie @ , który nie przyszedł w drugim cyklu po zabiegu lyzeczkowania. Ciąża była wykluczona.
Dziś 7 dzień brania i mam od wczoraj brązowe plamienie, dziś mocnij jakby zaczynał się @. Czy mam przestać brać dupka?
 
reklama
Skończ brać do 10dni tak jak lekarz zalecił. Ja kiedy dostałam 🐵 wcześniej i odstawiłam, to lekarz mówił żeby następnym razem nie odstawiać tylko wybrać do końca.
 
Pisałaś juz na innym wątku, to ci dziewczyny odpisywały, zeby skoro lekarz zalecił brać 10 to bierz 10. Skonsultuj na wizycie z nim sytuacje i ci cos doradzi, zadna tu nie jest lekarzem. Ani również nie bedzie zmieniac jego decyzji. 😉
Tak sie zdarza i to jedynie lekarz odpowie dlaczego, a skoro zalecil ci 10 dni to tak zrob.
 
Ginekolog kazał odstawić dziś Duphaston w 8 dniu. Pojawiła się żywa krew.
No i dobrze, skoro tak zadecydował. Nam niestety ciezko cos doradzic, aby tobie nie zrobic tym krzywdy. Nie biorę i nie wiem od czego to zalezne czy odstawiać czy brac. A czemu ci jednak skrócił do 8 dni ?
 
No i dobrze, skoro tak zadecydował. Nam niestety ciezko cos doradzic, aby tobie nie zrobic tym krzywdy. Nie biorę i nie wiem od czego to zalezne czy odstawiać czy brac. A czemu ci jednak skrócił do 8 dni ?
Napisał, ze mam odstawić. Więcej się nie dopytuje bo jest niedziela i nie chce zawracać mu głowy. ;)
Zaczął się cykl, więc chyba nie potrzebnie już brać ten progesteron. W ulotce też jest napisane, że brać w drugiej fazie do 1 dnia cyklu.
 
Do góry