reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wywoływany poród

reklama
mi wywołali poród jak byłam już 12 dni po terminie, gdy wody były zielone a cały ten czas leżałam na Patologii ciąży ... generalnie czekają aż minie 10 dni od spodziewanego porodu.
 
Ja miałam wywoływany bo byłam juz w 42tyg a dalej się nic nie działo, nie miałam zielonych wód i wszystko było dobrze, przyjechałam do szpitala, zbadali mnie no i lezałam (miałam podłączone to co bada tętno dziecka) , podłaczyli mi oxy, dopiero po drugiej oxy odeszły mi wody , potem przeszłam na porodówke,lewatywa no i jakos to szło
 
reklama
Przychodzisz do szpitala i podają Ci oksytocynę i po jakimś czasie się rozkręca. Bywa, że zaskakuje zgodnie z planem, czasem niestety skurczę są tak delikatne, że nic się nie dzieje. W takiej sytuacji ponawia się próbę następnego dnia i ponownie podaje się oksytocynę. Nie ma się co stresować, standardowa procedura.
 
Do góry