reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost hcg

Dołączył(a)
8 Luty 2019
Postów
4
Hej dziewczyny, jestem teoretycznie w 5 tygodniu ciąży (4+5). Mówię teoretycznie, bo wczoraj lekarz na usg nie widział pęcherzyka, ale sam powiedział, że to może być za szybko na jego sprzęt. Wczoraj zrobiłam betę i wyniosła 575. Wiem, że powtarza się ją co 2 dni, ale nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj też, wynik 679. I tu moje pytanie wzrost wydaje mi się za mały skoro jutro powinna wynosić z moich obliczeń min. 954...bardzo się denerwuję, bo to pierwsza wystarana ciąża, czy któraś z Was miała podobną sytuację i wszystko skończyło się dobrze? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Petitb
 
Ostatnia edycja:
reklama
5 tydzień to chyba bardzo wcześnie na usg. Ja poszłam do lekarza w 5tym to doktor mówiła, że na usg to minimum 7 tydzień musi być. Inaczej nie widać. Z betą to nie wiem, powinna sie podwajać to 48h. Ja miałam w 5 tyg 1250 a po 48h ponad 2500, ale bety są duże widełki. Idź do lekarza po prostu.
 
Hej dziewczyny, jestem teoretycznie w 5 tygodniu ciąży (4+5). Mówię teoretycznie, bo wczoraj lekarz na usg nie widział pęcherzyka, ale sam powiedział, że to może być za szybko na jego sprzęt. Wczoraj zrobiłam betę i wyniosła 575. Wiem, że powtarza się ją co 2 dni, ale nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj też, wynik 679. I tu moje pytanie wzrost wydaje mi się za mały skoro jutro powinna wynosić z moich obliczeń min. 954...bardzo się denerwuję, bo to pierwsza wystarana ciąża, czy któraś z Was miała podobną sytuację i wszystko skończyło się dobrze? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Petitb
Powtórz Bete jutro i wtedy będziesz wiedziała czy prawidłowo przyrasta
https://plodnosc.pl/kalkulator-beta-hcg/
Tu masz linka do kalkulatora bety godzina pobrania krwi też jest ważna sprawdź sobie ale jutro powtórz bo beta przyrasta skokowo czyli w ciągu krótkiego czasu może dużo wzrosnąć i nie stresuj się tak to też szkodzi może po prostu za szybko ta druga bete zrobiłaś
 
Powtórz Bete jutro i wtedy będziesz wiedziała czy prawidłowo przyrasta
https://plodnosc.pl/kalkulator-beta-hcg/
Tu masz linka do kalkulatora bety godzina pobrania krwi też jest ważna sprawdź sobie ale jutro powtórz bo beta przyrasta skokowo czyli w ciągu krótkiego czasu może dużo wzrosnąć i nie stresuj się tak to też szkodzi może po prostu za szybko ta druga bete zrobiłaś
Dzięki dziewczyny, W takim razie pojadę jeszcze jutro :)
 
5 tydzień to chyba bardzo wcześnie na usg. Ja poszłam do lekarza w 5tym to doktor mówiła, że na usg to minimum 7 tydzień musi być. Inaczej nie widać. Z betą to nie wiem, powinna sie podwajać to 48h. Ja miałam w 5 tyg 1250 a po 48h ponad 2500, ale bety są duże widełki. Idź do lekarza po prostu.
U mnie w 6 + 3, w szpitalu było widać nawet bijące serduszko.
Są kalkulatory przyrostu bety. :)
 
Właśnie dlatego patrzy się na przyrost co 48h gdyż beta rośnie skokowa, ma czas. Gdyby rosła równo wystarczyłoby odpowiednio przeliczyć... Powtórz po prostu.
 
reklama
reklama
Do góry