reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych 3-latków

reklama
Witajcie Mamusie....Witajcie Tatusiowie...
Wiec kiedy Doktor na bilansie trzylatka powiedzial ze nasz Synek...jest za duzy na swoj wiek przejełam sie...
Zaczelam u Was szukac pocieszenia. Sadze ze nie powinnam sie az tak obawiac.
Hubi ma 3latka i mierzy 107cm! i wazy 20kg!
(Urodzil sie majac 56cm i 4000gr.)
Ja mam 170 a maz moj ok 182... wiec mysle juz ze wszystko ma swoja norme....
Pozdrawiam!
 
Witajcie Mamusie....Witajcie Tatusiowie...
Wiec kiedy Doktor na bilansie trzylatka powiedzial ze nasz Synek...jest za duzy na swoj wiek przejełam sie...
Zaczelam u Was szukac pocieszenia. Sadze ze nie powinnam sie az tak obawiac.
Hubi ma 3latka i mierzy 107cm! i wazy 20kg!
(Urodzil sie majac 56cm i 4000gr.)
Ja mam 170 a maz moj ok 182... wiec mysle juz ze wszystko ma swoja norme....
Pozdrawiam!
Każde dziecko jest inne. Nie martw się. U mnie w rodzinie jest dziecko które waży więcej od twojego i lekarz mówi, że taka jego uroda. Rodzice są wysocy to i on jest duży.
 
Witajcie Mamusie....Witajcie Tatusiowie...
Wiec kiedy Doktor na bilansie trzylatka powiedzial ze nasz Synek...jest za duzy na swoj wiek przejełam sie...
Zaczelam u Was szukac pocieszenia. Sadze ze nie powinnam sie az tak obawiac.
Hubi ma 3latka i mierzy 107cm! i wazy 20kg!
(Urodzil sie majac 56cm i 4000gr.)
Ja mam 170 a maz moj ok 182... wiec mysle juz ze wszystko ma swoja norme....
Pozdrawiam!

u nas Rafek ma niecałe 3 latka ma 106 cm i waży 18 kg.
Ja mam 177cm a mąż 190 :) więc chyba też wszystko w normie
Pzdr:-)
 
Ksenia- 3lata i 7 miesięcy, wzrost 107 cm, waga 17 kg. Stopniowo idzie do góry, ale największy skok był w ciągu ostatnich 10 mscy:-) raczej norma, chociaż pod względem wzrostu w obecnej grupie przedszkolnej, jest najwyższą dziewczynką. To rzeczywiście sprawa jednostkowa, a poza tym geny, więc nie przejmujcie się jedynie centylami czy opiniami lekarzy
 
Daruś ma 96 cm i 14.5 kilo waży....rozm bucika 25

Ufff... a już myślałam, że mój synek jest najmniejszy ze wszystkich 3-latków.

Filip ma 98 cm i waży 14,5 kg. Na siatce centylowej jest ok.: od urodzenia 25 centyl, ale na tle kolegów z przedszkola wygląda rzeczywiście drobniutko :-)
 
A moja szkapinka ma 100cm wzrostu i 14kg waży:szok: , a ma już prawie 3,5 roku:dry:ale się nie przejmuję ważne że zdrowa i prawidłowo się rozwija;-) ja w jej wieku też byłam drobniutka:-)
 
reklama
Witam nie ma sie czym przejmowac;0) syn ma 3 lata i 4 miesiace i wazy 19,5 kg i ma 111cm (nie jest gruby jest szczuplym dzieckiem,nie widac jego wagi) STOPE MA 18,3 CM WIEC KOLO 29 ja mam 180 wzrostu a maz 190 wiec jestesmy wysocy-po nas bedzie wysoki wiec jest wyzszy od swoich rowiesnikow sporo.
Pozdrawiam
 
Do góry