reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
Agatka na 9 miesięcy ważyła 8900g. Teraz nie wiem, bo waga w domu się skończyła, a w przychodni nie byłyśmy strasznie dawno. niedługo muszę się przejść i ją zważyć.
 
Mój Julian ważony w poniedziałek (10 i pół miesiąca) ważył 8660g. :-)
Wzrot poznam w następny piątek, mamy bilans roczniaka.
 
Już bilans roczniaka? Na 11 miesięcy? :szok:
W Polsce nie ma bilansów roczniaka, jest dopiero dwulatka.
Jest szczepienie ok. 13 miesiąca i wtedy lekarz przy okazji robi mały bilans.
 
he he nie wiem jak to z bilansem roczniaka na 11 miesiecy ale u mnie pediatra kaze sie stawiac nie rzadziej niz raz na 1,5 miesiaca na ważenie i mierzenie... wiec biegamy w godzinach szczepien i niskie zalazo np. nam wyszlo... wiec fajnie ze sprawdza wszystko... w ksiazeczce zdrowia zaznaczam sobie co maly juz robi bo mam podane co w danym miesiacu powinno sie pojawic...
 
Już bilans roczniaka? Na 11 miesięcy? :szok:
W Polsce nie ma bilansów roczniaka, jest dopiero dwulatka.
Jest szczepienie ok. 13 miesiąca i wtedy lekarz przy okazji robi mały bilans.
Tu jest badanie U6 (10-12 miesiąc), po ukończeniu 12. miesiąca szczepienie, w 18.miesiącu mały bilans i potem U7 (22-24miesiąc) bilans dwulatka.
 
reklama
Tu jest badanie U6 (10-12 miesiąc), po ukończeniu 12. miesiąca szczepienie, w 18.miesiącu mały bilans i potem U7 (22-24miesiąc) bilans dwulatka.

To faktycznie inaczej i jakoś częściej te bilanse. U nas jak dziecko nie choruje to widzi lekarza od szczepienia do szczepienia. Moje dzieci ostatnio widziały naszą panią pediatrę w przychodni w październiku. Robiła wtedy po 6-7 kup dziennie. Nie wiedziałam z czego i zrobiłam jej badania moczu - wtedy byłyśmy z wynikami. potem okazało się, że to pierwsze ząbki - 1 listopada - i wszystko przeszło!
No, ale my mamy sąsiadkę pediatrę, moją koleżankę, więc jak coś moim dolega, to wole iść do niej niż do przychodni, gdzie w poczekalni będą łapać inne wirusy.
 
Do góry