reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

reklama
Iza: 2 lata, niecale 10 kg., 84 cm wzrostu
Dominika: 7 miesiecy, 7,300, 68 cm wzrostu

chyba mlodsza mi szybko starsza przegoni ;)

he he ale numer.. nie wiem jak to zrobilam ale po zdjeciu Maciusia poznaje :) syn mojego kuzyna :)) :*
 
Ostatnia edycja:
Ja mam 176 maz 187 i nasze dzieci tez sa wysokie.
Anulka ma 3 latka i az 113cm wzrostu przerasta dzieci o dwa lata ,a na dodatek ta wielka stopa rozm. 29-30 oj lepiej zeby przysopowała ;)
Filipek ma 1,5 roku 97cm rozm. buta 23-24.
No i najstarsza kobieta (tak kaze do siebie mowic) 14 lat 178cm. Doczekałam się przerosła mnie panna a jaka wielka stopa nie moge znaleść butów dla niej 44-45:szok:

Więc lepiej zeby wasze dzieci nie byly takie duze bo same problemy z nimi;-)

Pozdrawiam
 
Witajcie!
Moja Ola ma 2 latka i niecały miesiąc, waży 17 kg przy wzroście 94 cm.(ur.4080/56), nr bucika 26..
Mój Przemo ma 5 lat i miesiąc, waży 24 kg przy wzroście 120 cm(ur.3120/54), bucik nr 31/32.
Syn jak poszedł do przedszkola to byłam przerażona, był najwyższy w grupie.Stopy oboje mają wielkie po mężu (46).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki po ostatnim wazeniu
Wiktoria 7350 wzrost 73 cm numer bucika 17
Klaudia 7420 wzrost 71 cm numer bucika 16,5

Syn Dominik 5,5 lat waga okolo 16 kg wzrost 104cm
 
Do góry