reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

Witam wszystkie mamusie i Wasze dzieciaczki. Moja Julka ma 20 miesięcy i wazy niecałe 10 kg i ma 77 cm i zastanawiam sie czy to nie jest za mało patrzac na wymiary Waszych pociech. Bylismy juz u lekarza ale wszystkie wyniki ma w normie. Tylko na tle rowniesnikow jest napewno mniejsza. Ale dodam ze ja w wieku 2 lat wazylam 11,5 i mialam 80 cm a teraz mam 172 :) tatus tez ma tyle :) Napiszcie mi swoje opinie :) Pozdrawiam
 
reklama
Witam wszystkie mamusie i Wasze dzieciaczki. Moja Julka ma 20 miesięcy i wazy niecałe 10 kg i ma 77 cm i zastanawiam sie czy to nie jest za mało patrzac na wymiary Waszych pociech. Bylismy juz u lekarza ale wszystkie wyniki ma w normie. Tylko na tle rowniesnikow jest napewno mniejsza. Ale dodam ze ja w wieku 2 lat wazylam 11,5 i mialam 80 cm a teraz mam 172 :) tatus tez ma tyle :) Napiszcie mi swoje opinie :) Pozdrawiam
Ja uwazam ze nie ma sie czym martwic:tak::tak::tak:Moje tez sa malenkie a zdrowe i tez wszytskie wyniki maja oki:tak::tak::tak:
Kontroluj wage i jezeli nie bedzie spadala a chociazby minimalnie szla w gore to nie ma powodu do zamartwiania sie:tak::tak::tak:
 
Moja córka bije rekordy. Ma nicałe 14m i waży tylko 8600!!! Jest długa jakieś ok86 cm. Długggggggggiiii chudzielec - ale dosłownie. Wagę urodzeniową miała ładną 3300 a teraz mało je i mało przybiera. Zdrowa jest, badania robione non stop a ona ciągle taka chuda.
 
Sebastian urodził się z wagą 4070g i miał 57cm, teraz (roczek) ma 83cm (mój mąż jest wysoki) i waży 8800g (ale 3 tygodnie temu, przed szpitalem (wirus, wymioty, odwodnienie) ważył 9500g, spadł do 8400g, teraz nadrabiamy ;)), buciki kupuję mu 22/23 :)
 
Moja córka bije rekordy. Ma nicałe 14m i waży tylko 8600!!! Jest długa jakieś ok86 cm. Długggggggggiiii chudzielec - ale dosłownie. Wagę urodzeniową miała ładną 3300 a teraz mało je i mało przybiera. Zdrowa jest, badania robione non stop a ona ciągle taka chuda.

Moja cora podobnie w tym wieku wazyla - 8700... ale ona slabo przybierała od poczatku (3centyl jesli chodzi o wage, ok. 500g miesiecznie) Tylko moja zarta jest.. je tylko ile znacznie grubsze dzieci... I teraz kiedy raczej dzieci mniej przybieraja, ona zaczela ladnie przybierac i majac 18msc wazy 10,250 :-)
 
reklama
Do góry