reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WZROST I WAGA STYCZNIOWYCH BOBASOW;-))

reklama
noj pupil tak prysnyl do gory, ze az go zmierzylam dzis z ciekawosci (wszystko sciaga z wyzszych polek, o zgrozo.....)
15 miesiecy i tydzien-wzrost :89,5-90 cm
waga: 14,5 kg
 
u nas to zmiany z ostatnich dwoch tygodni. ni stad ni z owad wszystkie rogi od stolu sa na wysokosci jego oczu :szok: :szok: :szok:
wszystko co do tej pory bylo w bezpiecznej odleglosci jest na wyciagniecie reki.
poza tym caly czas maly byl nie za gruby nie za chudy. od czasu kiedy zaczal chodzic mial swoje 13 kg z kawalkiem i norma. a tu cyk, nagle krzyz mi sie ugina przy podnoszeniu go do gory. gonimy 15 kg..... uda mu przybraly, raczki robia sie serdelkowate, a on mniej je niz jadl. gdzie tu logika....:baffled:
 
rzeczywiscie dziwnie, ze wczesniej wiecej jadl i nie tyl, a teraz odwrotnie; moze mniej spala;mniej sie rusza;jest aktywny w inny sposob...
 
Ale duże te wasze chłopaki!!! I waga imponująca!!!
U nas po ostatnich problemach zdrowotnych waga 10 800, jak miał rok to ważył 11,400....a zmierzyc mi sie go jeszcze nie udało...postaram sie to nadrobic!
 
A moja chudzinka po chorobie wazy 9150....były takie dni ze miała 8850...jak ja podnosze to czuje jej zeberka, to straszne..ale nadrobimy to...
 
reklama
No to Chaska zupelnie tak jak Zuzia:). A ile ma wzrostu- Zuzia jets niewysoka ma 76-77 moze:) Ale na siatce sie miesci:)
 
Do góry