reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga....

punta

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Maj 2005
Postów
1 224
Kacperek jest dośc ciężkim dzieckiem, waży aż 27 kilo, ale cóż na to poradzić, skoro lubi jeść. Waży podobnie jak mój mąż, gdy był mały. Skoro mężuś wyrósł to Kacperek pewnie też wyrośnie. Nie objada się słodyczami, bo pilnuję, żeby jego waga się nie zwiększyła, co prawda dostaje, ale na smaka, a nie by się objeść. Mierzy 112 cm i nie wiem czy to dużo, bo w grupie 3,4- latków w przedszkolu jest jednym z najwyższych dzieci. A wasze pociechy?
 
reklama
No no Punta to masz kawał chłopa w domku. :-) Mój to w porównaniu z twoim szkieletorek waży 14 kilo i jest okropnie chudziutki. Wzrost to 105 cm ale u nas też jest największy w grupie. My oboje z mężem jako dzieci byliśmy przerażliwie chudzi więc siętym nie martwię. Przyjdzie jego czas to nadrobi, a jak sie poda do tatusia to nawet z nadmiarem:-D
 
No to mój synek jest tak po środku, chociaż w grupie jest jednym z wyższych dzieci- waży 20 kilo i mierzy 112 cm.:-)
 
Moja mysza 18 kg, a wrost 110 cm.

Chuda to nie jest ale wszystkie spodnie na niej wiszą ma długie nogi spodnie na 116.
Właśnie wczoraj zaczęłam wszywać gumki.
 
Moja Karolka waży 17 kg i ma 110 cm wzrostu. Też spadają jej spodnie, zawsze szukam takich z regulowaną gumką, ale kiedy biore ja na ręce, to czuję, jaka jest ciężka. Mama kruszynka (50 kg), ale tata potęzny chłop.
 
witam
moja ma 104 wzrostu i 15 kg, bylismy u ortopedy przedwczoraj i okreslił moją córeczkę jako drobną pannę :-D:-D No niech mu będzie - co się będę sprzeczać:-p
 
reklama
witam, mamusie 4latków,
mój Szymonek waży 21, 5 klo przy 111 cm, jak dla mnie jest dość wysoki ale za szczupły ale to pewnie po tatusiu ta waga bo maż ma 190cm, a zawsze ważył 65-70 kilo ostatnio udało mi sie go podtuczyć i waży 85 ale twierdzi że jest za gruby a wygląda wreszcie świetnie
 

Podobne tematy

Do góry