reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga....

witam mamuśki 4-latków
mój kubek waży 18 kg przy wzroście 112 więc każde spodnie także na nim wiszą.
 
reklama
Witam wszystkie Mamusie!
Mój Michałek waży 21 kilo,a wzrostu ma prawie 120 cm.Pewnie odziedziczył to po tacie który ma prawie 190,od małego jadł dosłownie wszystko,choć naprawdę w ogóle po nim nie widać,że tak lubi wcinać:)):-)Pozdrawiam Ela
 
Niewiem ile moja mała ma wzrostu,bo bilans 4 latka dopiero przed nami,ponieważ od września mamy stale jakiś problem i się odwleka.Mała waży 17 kg i jest dość wysoka jak na swój wiek.Tak twierdzi nasza pani doktor:-)
 
Mój Kacperek mierzy 108 cm i wazy niecałe 21 kg on potrafi duzo zjesc tego co lubi choc nieprzepada za miesem co toleruje to tylko kolteta z piersi kurczaka i nic wiecej choc w ciagu dnia woła bardzo czesto o cos do jedzenia to nie widac tego ponim ma to po tacie ;-)
 
reklama
moja madzia 24,7 i 112cm, i ze wzrostem i z wagą jest w 97 centylu, ale lekarka napisała że ma nadwagę i że powinna napisać nawet otyłość:zawstydzona/y:
ograniczamy słodycze, zachęcamy do ruchu... zobaczymy, mamy kontrolować wagę co pół roku w przychodni:sorry2:
 

Podobne tematy

Do góry