reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Yamaha Szkoła??

Temat na forum 'Archiwum 2 - 3 latki' rozpoczęty przez Dorunia, 5 Wrzesień 2005.

 1. Dorunia

  Dorunia

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z Yamaha Szkołą, wiem że oddziały sa w całej Polsce więc może ktoś uczestniczył w zajęciach dla 3 latków??
  W sobotę i niedzielę są dni otwarte, sama nie wiem co sądzić o placówce...
   
 2. Katka

  Katka Użyszkodnik ;)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja byłam z dzieckiem(w końcu tylko na 1 lekcji)na zajęciach Szkoły Jamacha w Poznaniu. Ale podejrzewam,że program w calej Polsce jest taki sam, bo niby czemu mialby się różnić;).
  W pprawdzie byłam z dzieckiem w grupie 1,5 roku 2 latki(o ile dobrze pamiętam).Ta pierwsza lecja zrobiła na mnie calkiem dobre wrażenie, było to połączenie muzyki,rytmiki i plastryki. Całe zajęcia dotyczyły słonia, dzieici wraz z rodzicami musiały chodzić cięzko jak słoń, trąbić itp.itd Potem kolorowaliśmy słonia.
  Ja sama zdecydowałam się na te zajęcia, bo niestety w mojej okolicy nie było,żadnych zajęć z rytmiki, w złobkach dla dzieci z poza placówek.
  Zrezeygnowałam z zajęć, ponieważ odbywały się tylko w godzinach popołudniowychy, a godziny te mi zupełnie nie pasowały.
  Wg mnie minusem jest cena (z tego co pamiętam jakieś 75 zł za miesiąc), trzeba byłó płacić z góry, nie można było płacić ,,ratalnie" jednorazowo przed każdymi zajęciami oraz to,że wymogiem (było to w umowie) byłó zakupienie ksiązki, z tekstami piocenek itp., za jakieś 50 zł.

  To tyle co pamiętam.
  Pozdrawiam
   
 3. reklama
 4. Dorunia

  Dorunia

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Właśnie kończymy pierwszy rok uczęszczania do Yamaha Szkoły, uważam ten czas za bardzoważny w życiu syna. Bardzo rozwineła mu się mowa, poczucie rytmu i działania społeczne. To był ważny rok i uważam że dokonaliśmy dobrego wyboru.
   
 5. Renee

  Renee Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Moj corka tez uczeszcza do tej szkoly,tyle ze w Niemczech.Zajecia jednak sa prowadzone wg jednego scenariusza.
  Dzieci moga tam nauczyc sie praktycznych rzeczy przez zabawe.Ostatnio np. byly zajecia o prawidlowym przechodzeniu przez ulice.Rozroznianiu kolorow:czerwonego i zielonego.Corka chodzi do grupy wiekowej dzieci  od 1,5 roku do 3 lat.
  Dzieci poznaja rozne instrumenty i akompaniuja prowadzacemu przy spiewaniu piosenek.Poza tym kazde dziecko jest tam postrzegane indywidualnie.Jest wspolna zabawa i czynnosci wykonywane osobno z mama lub prowadzacym.
  Do tego wszystkiego dzieci i rodzice dostaja zdanie do domu.W wykonaniu zadania maja pomoc ksiazki i plyty,ktore trzeba zakupic przy zapisaniu dziecka na zajecia.
  Bardzo polecam ta forme aktywnosci dla dziecka.
   

Poleć forum