reklama

******* ZA DARMO ****** sesja noworodkowa/niemowlęca Warszawa i okolice*****

Temat na forum 'Ogłoszenia - Warszawa' rozpoczęty przez kasiulec, 18 Styczeń 2012.

1. kasiulec

kasiulec mama październikowa2009

Cześć
    Jestem po szkole WSfoto w Warszawie - pomyślałam, że fotografia może byc dla mnie nie tylko miłością ale i pracą. Do tej pory była to głównie fotografia mojej córki:)

W ramach zbierania portfolio mogę zrobić ZA DARMO Twojemu maluszkowi zdjęcia. Zdjęcia wykonuje u klienta, kilka takich sesji mam już za sobą. Posiadam przenośne studio fotograficzne oraz profesjonalny aparat fotograficzny Canon 5 d markt II z profesjonalnym, jasnym obiektywem. Wyposażona jestem w liczne gadżety potrzebne do sesji z maluchami - takie jak ręcznie robione na zamówienie czapeczki, kosze, skrzynki, przeróżne tła.

Najbardziej interesują mnie noworodki i niemowlaki.

Zdjecia robię w Warszawie i w okolicach- odpowiem tylko na WYBRANE zgłoszenia.

Gorąco zachęcam! To naprawdę wspaniała pamiątka. Średnio taka sesja w Warszawie u klienta w domu kosztuje 500-1000 zł.

Zdjecia robione w domu a wyglądają jak w studiu.

Zbieram portfolio do połowy lutego, wtedy to uruchamiam stronę internetową gdzie zaprezentowane będą zdjęcia z darmowych sesji.

KONTAKT NA PRIVA

Pozdrawiam,

Kasiulec

2. kasiulec

3. reklama
  4. kasiulka85

kasiulka85 Fanka BB :)

nie dziala :(

5. kasiulec

6. kasiulec

7. agnieszkaklosinska

agnieszkaklosinska Początkująca w BB

Droga Kasiu
    Należysz zapewne do tego grona, które chce z hobby zrobić zawód. Tyle, że nie tędy droga, bo w taki sposób psujesz rynek.
    Może lepiej jak byś zainwestowała w kurs, bo poza oświetleniem, które ci nieźle wychodzi, powinnaś nauczyć się co np. mocne kadry, jak należy ciąć w kadrze, czego ciąć nie należy i wiele innych.
    Dziwny panuję w tym zawodzie zwyczaj.
    Pozdrawiam serdecznie Agnieszka

Poleć forum