reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za mały pęcherzyk 7tc

Blb1256

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Sierpień 2019
Postów
17
Witam :) jestem w 7tc, dzisiaj byłam na pierwszym badaniu ginekologicznym. Ginekolog powiedział, ze pęcherzyk jest jak na ten czas zbyt mały. Miał on rozmiar 7,7mm. Poradził mi, żebym za 2 tygodnie przyszła ponownie na badanie, a dla spokoju wykonywała ponowne badanie krwi beta hcg (wcześniej byłam 3.08 i poziom wynosił 142). Jeśli jutro współczynnik będzie większy to nie muszę się aż tak obawiać? A co jeśli ciąża nie będzie się prawidłowo rozwijać? Oznacza to poronienie czy inne skutki?
 
reklama
Rozwiązanie
A co jeśli poziom będzie zbyt niski? Oznacza ze ciąża rozwija się nieprawidłowo? Są wtedy na to jakieś lekarstwa, które wspomoże ciąże czy to oznacza utratę dziecka?
Jeśli przyrost jest nie właściwy ,przyrost , nie jednorazowy wynik ,wtedy może to świadczyć ,że nie rozwija się jak należy ,nie ma na to tabletek , z reguły organizm wie co zrobić , ale to musisz mieć przyrost po 48 godz i lekarz to musi ocenić
A jak regularne masz cykle?? bo w 7 tyg przy 28 dc powinno być już serduszko , ale jeśli cykle są dłuższe ,to mogło się to przesunąć , a sprawdzałaś sobie wtedy przyrost po 48 godz? jeśli nie to zrób to teraz , po 48 i zobaczysz co się dzieję
 
A jak regularne masz cykle?? bo w 7 tyg przy 28 dc powinno być już serduszko , ale jeśli cykle są dłuższe ,to mogło się to przesunąć , a sprawdzałaś sobie wtedy przyrost po 48 godz? jeśli nie to zrób to teraz , po 48 i zobaczysz co się dzieję
A co jeśli poziom będzie zbyt niski? Oznacza ze ciąża rozwija się nieprawidłowo? Są wtedy na to jakieś lekarstwa, które wspomoże ciąże czy to oznacza utratę dziecka?
 
A co jeśli poziom będzie zbyt niski? Oznacza ze ciąża rozwija się nieprawidłowo? Są wtedy na to jakieś lekarstwa, które wspomoże ciąże czy to oznacza utratę dziecka?
Jeśli przyrost jest nie właściwy ,przyrost , nie jednorazowy wynik ,wtedy może to świadczyć ,że nie rozwija się jak należy ,nie ma na to tabletek , z reguły organizm wie co zrobić , ale to musisz mieć przyrost po 48 godz i lekarz to musi ocenić
 
Rozwiązanie
Do góry