reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

A i jeszcze jedno, ta pierwsza jest taka malutka, tzn bardzo niska i wygląda coś jak leżaczek na stelażu do bujania, ta druga jest zdecydowanie wyższa no i ciut większa, ale ze względu na ten wygodny stelaż spokojnie nadaje się nawet do małych pokoików, bo jest bardzo ustawna.
 
reklama
Najprościej na allegro, tyle że tam też biorą jakiś tam narzut. Ja mam tam rodzinę (choć jeszcze nic poza ich pośrednictwem nie sprowadzałam) i jak masz konkretnie coś na oku to daj znać, bo ja się zbieram z kupnem kilku rzeczy i wtedy mogłoby to pójść jedną paczką.
 
Serio? Fajnie by było. Ja choruję aktualnie na dwie rzeczy. Na ten bujaczek do 18kg Fisher Price'a i na matę Tiny Love. Chociaż oglądałam ostatnio matę Panda Fisher Price'a i też jest OK, bo ma bardzo kontrastowe i proste kolory, które na pewno wpadną dziecku w oko.
 
a nie chcecie sprobowac z UK kupic? Jest podobnie cenowo (np ta hustawke mozna dorwac za 65 funtow) a jesli chodzi o przesylke to okolo tygodnia zawsze do mojej mamy cos idzie....
 
Ja już kupowałam w UK, tzn. brat mi kupował i przywoził sam, albo przez znajomych.
Ceny faktycznie są trochę niższe. Tylko, że ja znam tylko jeden sklep internetowy bodajże Argos, a na angielskim e-bay troszkę boję się kupować, bo nie wszystko rozumiem.
 
161-3485811SPA68UC426656M.jpg


O taką matę mi chodziło Fisher Price'a. W UK wychodzi ok. 140 zł i w Polsce w jednym ze sklepów znalazłam za podobną cenę.

Ta też jest fajna, to właśnie z serii Rainforest - jedyne 28 funciorów:

161-3487163SPA67UC330738M.jpg


A takie coś Kuba dostanie od chrzestnego na gwiazdkę:
46-3672040SPA67UC331697X.jpg
 
reklama
Atru, to drugie wczoraj Olafowi kupilam na ebayu- z przesylka 15 funtow!
jakby co to moge komus cos kupic lub pomoc w kupnie.
Mozna jeszcze na amazonie szukac. Czasami kupuje w woolworths.

Co do argosa,ja poluje na promocje,czest cos fajnego kosztuje nawet polowe ceny
 
Do góry