reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki ogrodowe i trampoliny

reklama
Też mam właśnie taki zamiar. Słyszałam od znajomej, że takie trampoliny są uwielbiane przez jej dzieci. Dzieci mogą poskakać i wyszaleć się za wszystkie czasy, także może będą w końcu mniej broić w domu :D oprócz tego jest to też na pewno jakaś szansa, żeby więcej czasu spędzały na powietrzu, niż w domu bo czasami naprawdę trudno je odgonić od telewizora czy komputera
 
@Qarolina8Q też mam taki problem ze swoimi, że cały dzień nos w tablet, a, że ogród duży to warto go wykorzystać na zabawę na świeżym powietrzu.
 
My mamy fajną matę do zabawy na dworze, coś na wzór gry "w klasy". Chicco wpadło na taki pomysł, żeby tą znaną zabawę zmodernizować i na kolorowej elektronicznej macie dzieci mogą skakać żeby podnieść monetę, słuchając odgłosów i nazw zwierząt, na które skoczyły. Można też rzucać kostka i wykonywać wylosowane ćwiczenie. Każda forma zabawy na świeżym powietrzu jest przez nas mile widziana, dlatego szukamy zabawek, które zaciekawią na dłużej i wywołają reakcję na jakąś akcję.
 
Może trampolina na samym końcu, natomiast faktycznie takich ciekawych zabawek do grodu jest wiele, począwszy od zjeżdżalni, basenu oraz piaskownicy :)
 
My mamy tylko ogrodzony kawałek pod balkonem w takim małym bloku, więc trampoliny nie ustawię bo dzieci oknem wskoczą :D Ale ojciec im zrobił z zeszłym roku wioskę indiańską postawił kolorowe "totemy" ze styropianu, zrobił tarczę do strzelania z łuku i chcemy im dokupić namiot albo jakies tipi, coś tak to: ene-due.eu/product-pol-11428-HAPE-namiot-dzieciecy-TIPI-czerwony.html - myślę, że takie tematyczne rozwiązania mogą być fajne. jakiś ogródek w stylu pirata można też fajnie zrobić :)
 
reklama
Do góry