reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabezpieczenia

mamusia

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
16 Styczeń 2006
Postów
1 059
Byłam dziś u gina i przepisał mi tabletki CEZARETTE czy któraś z WAS bierze lub brała te tabletki ???I jak mogę spytać jakie zabezpieczenia żeście wybrały bo gin mówił mi też o jakiś zastrzykach ale dla mnie to nowość i wybrałam jednak tabletki!!!szczerze mówiąc będą to dopiero pierwsze moje tabletki i niewiem jak na nie zareaguje napiszcie mi coś na ten temat??Dodam że karmię piersią.Pozdrowionka
 
reklama
chyba wszystkie dostaniemy te same pigułki bo ja tez dostałam Cerazette i już zaczeła brac ogólnie czuje sie dobrze narazie nic nie odczułam bo biore je dopiero dwa dni co do zastrzyków myślałam o nich ale sytuacja wygładała tak ze zastrzyk dostaje sie co 12 tyg i jak sa jakies skutki uboczne np wymioty bóle brzucha mdłości to ich sie nie da wyeliminowac bo jest to zastrzyk domięśniowy a jak bedzie coś nie tak przy tabletkach zawsze można je odtawic
 
MI LEKARZ POWIEDZIAŁ ŻE PRODUCENT CERAZETTE ZAPEWNIA ŻE NIE MAJĄ WPŁYWU NA DZIECKO JEDNAK ON MI ODRADZIŁ PONIEWAŻ MAM CÓRKĘ I NA DZIEWCZYNKI TO MOŻE ŹLE WPŁYNĄĆ
 
dziewczyny musicie bardzo przestrzegać godizn brania tych pigułek - nie mozecie się spóxniec wiecj niż 3 godziny bo inaczej one już nie zabezoieczają. Mnóstwo osób wpado stosując ta pigułkę (niestety ) bo nie przetrzegały godizn brania
 
reklama
Tak jak pisze Głuszek - trzeba bardzo przestrzegac godzin, bo jest to bardzo mała dawka. Mi dziś lekarka powiedziała, że nawet 2 godziny... Aha, pwoedziała równiez, że działanie swoje zaczynaja po tygodniu od brania i bierze się jej non stop - 28 dni bez tygodniowych przerw jak przy innych tabletkach.
 
Do góry