reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki,ah te ząbki...

reklama
A u nas ząbki chyba tuż tuż...Ślinotok jest piękny, marudzenie okropne, a podgryzanie, a wręcz maksymalne zaciskanie dziąseł na wszystkim co się da - opanowane do perfekcji (jak Oliwka dopadła moją rękę to aż zabolało:tak: ).No i dziąsełka takie dziwne...
Mam tylko nadzieję, że będzie to w miarę szybko, bo ostatnio od znajomej usłyszeliśmy, że jej znajomej dzieciak ma 8 miesięcy, a od 3 ząbki próbują się wydostać na zewnątrz i jakoś nie mogą; no i od tych 3 miesięcy dziecko jest przemarudne, przeobślinione i zagryza wszystko do upadłego :baffled: .Ja tak nie chcę ;-)
 
ojej ale dzieciaczek się musi męczyć:baffled: mojej Pauli jak wyszły te dwa ząbki to teraz ani widu ani słychu po następnych.u góry dziąsełka gładziutkie,rózowiutkie więc jeszcze nie ma mowy o ząbkach...
Inna no może faktycznie to już ząbki:tak:Paula ponad miesiąc miała spuchnięte dziąsło i w końcy wylazły zębiska ale dziwne bo mało się przy tym śliniła tylko zagryzać wszystko chciała,zresztą do tej pory chce w tym mojego cycusia:szok::-(
 
A ja dzis w czasie nocnego karmienia zasnelam i maly tez, tylko cycunia nie wypuscil i dziamgac musial dlugo bo caly jest dzis obolaly. W czasie dnia sie kontroluje i ssie ale nie zagryza.
 
moja Marta ślini sie strasznie i zagrya z wieksza determinacja wszystko co wpadnie jej w dziasla, ogladalam jej dziaselka wszystko wyglada bez zmian
dziewczyny jak to wyglada jak maja byc te zabki dziasla sa czerwone czy jak dieki za odpowiedz:-)
 
Ale macie fajnie :-) Moja córcia jak na razie to tylko się ślini i podgryza wszystko (łącznie z ogonem Ramireza - mojego kota :szok:, dobrze ze kot jest łagodny i nie zareagował :laugh2:) My jak na razie czekamy na ząbcie :confused:...
 
No to dołączamy do grona ząbkowiczów. Wyszła lewa dolna jedyneczka!!!
Maja u nas byl tylko ślinotok. Nie było marudzenia, gorączki, biegunki. Nawet dziąsełka nie były czerwone. Kilka dni temu pisałam, że Kuba w nocy mocno poprzygryzał mi brodawkę, potem sparwdzalam palcem to wydawalo mi sie, ze czuje cos ostrego ale nic nie było widac. A dziś proszę wszystko widać wyraźnie. Samopoczucie Kuby bez zmian - doskonałe.
 
Cynamonka super!!!
mi się wydawało ze lili też wyłażą zęby ale nic z tego. śliniła się potwornie i rzucała się wręcz na zabawki...ale jakoś przeszło... cv/.b zxxxxxxxxxzc xbbbbbbbbbbbb - dzieło lilki
 
Maja u nas też nie bylo marudzenia,gorączki ani biegunki nawet ślinotoku tylko dziąsełka były grubsze,opuchnięte.jak ząbek był coraz bliżej to zrobił się taki bąbelek a pożniej biała kreseczka i wkońcu można było stukać łyżeczką:-) u nas już dwie jedyneczki wyrżnięte ale żadnych innych zmian na następne...
 
reklama
Do góry