reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki, ząbki.. idą ząbki!!

No u nas pojawiają się luźniejsze kupy czasami - ze 2 albo 3 razy tak było... raz własnie dzisiaj. Ale tylko jedna dziennie. Póki co mamy 2 zęby na dole i nie siedzimy sami :-p chociaż baaaaardzo byśmy chcieli. Dzisiaj próbował usiąść łapiąc się za oparcia łóżeczka... :baffled::baffled: Potem stwierdził, ze może jednak z niego wyjdzie - próbował przerzucić nogę na drugą stronę... Skąd on ma takie pomysły?:no::no: Maciek jak to zobaczył, to stwierdził, że jutro obniża łóżeczko, bo średnio mu się podoba zbieranie dziecka z podłogi... :baffled::baffled:
 
reklama
Ja dziś zobaczyłam jak mój Gabrych rżnie głupa :p bo bawił się zabawką w łóżeczku i upadł :p no i słusze że sobie tam wyje. Ale zaraz patrze cisza a on sobie siada :p i zobaczył że patrze no sruuu na plecy znowu i wyje żeby go podnieść... cwaniak mały.

Dziś zobaczywszy że kolejna dolna jedynka wyszła juz totalnie na światło dzienne zaczynam powoli się nastawiać że kolejne dni będa dla mnie ciężkie i nieprzewidywalne :p znów nocki mam z głowy :p
 
A ja z innej beczki.Kiedyś się mówiło,że jak zęby późno wychodzą to sa mocniejsze.I czy to mity (według mnie raczej tak) ,a może coś prawdy w tym jest

znalazłam coś takiego, w artykule wypowiadał się stomatolog; więc jeśli faktycznie chodzi o ich zmineralizowanie- to może i prawda
zęby.jpg

kugela- mój bezzębny (tak z uśmiechem bezzębnego traktorzysty- powaliło mnie to:-D) i nie siedzący, chociaż jeśli to marudzenie idzie na zęby to teza się potwierdza- częściowo bynajmniej

Hehe mój też siedzi i ma zębiska...
U nas nic nie działa na zęby... tylko darcie mordy i budzenie się co 2 h :/ dożyję chyba wszystkich tych mleczaków. Na szczęście nie ma przy tym sraczki czy wielkich gorączek... Teraz kupiłam taką nakładkę na palec. Młody gryzie ją zawzięcie. Niby to ma czyścić zęby ale ja mu to daje żeby z tej połowy zęba zrobił się cały... jakoś ta skóra musi się zedrzeć :p

pierwsze zdanie znam z autopsji, chociaż najgorsze to mamy poranki.. trwające tak do 13 (długie mamy poranki)
nakładkę-szczoteczkę też mam, no i wczoraj zaopatrzyłam się w ten gryzaczek dziąsełko z TT;
zobaczymy

u nas 6 ząbków i Miśko jeszcze nie siedzi sam
łooo matko.. to szybciutko mu poszły...
marudził dużo czy należysz do grona szczęśliwych matek nie znających syndromu ząbkowania?

u nas 6 ząbków i mały od kilku dni siedzi sam:tak:
i kolejny 6-cio ząbkowicz.. :)
 
ale czy stopien zmineralizowania mleczakow ma wogole jakies znaczenie dla zebow stalych? Mysle, ze nie, wiec nie ma sie co przejmowac (zwl. ze nie mamy wplywu na zabkowanie ;-)) :-)
 
Kugela ani na ząbkowanie ani na geny które już dzieciakom przekazaliśmy jak nawet zęby mleczne mają wpływ na stałe i termin wyrzynania na ich trwałość to nic nie poradzimy.Możemy o zęby dbać:tak:
 
mleczaki to mleczaki.,. są przez kilka lat, ale też potrafią się psuc;
jak mówicie kwestia genów..
mam nadzieję, że strachu przed dentystą się nie dziedziczy:szok::-D
 
reklama
Do góry