reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki, ząbki.. idą ząbki!!

A ja z innej beczki.Kiedyś się mówiło,że jak zęby późno wychodzą to sa mocniejsze.I czy to mity (według mnie raczej tak) ,a może coś prawdy w tym jest
 
reklama
Patina ale to chyba wszyscy wiedzą,że o zęby trzeba dbać :tak:mi sie rozchodzi czy jak później wychodzą to są mocniejsze (nie dzieci;-),) zęby:tak:????Bo gdzieś coś takiego słyszałam ale nie wiem czy to nie bajki
 
Hehe mój też siedzi i ma zębiska...
U nas nic nie działa na zęby... tylko darcie mordy i budzenie się co 2 h :/ dożyję chyba wszystkich tych mleczaków. Na szczęście nie ma przy tym sraczki czy wielkich gorączek... Teraz kupiłam taką nakładkę na palec. Młody gryzie ją zawzięcie. Niby to ma czyścić zęby ale ja mu to daje żeby z tej połowy zęba zrobił się cały... jakoś ta skóra musi się zedrzeć :p
 
reklama
Do góry