reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki, ząbki.. idą ząbki!!

Suzi mi tez cieszymy sie bezzębnym usmiechem :-) ale póki co mnie to cieszy bo jak czytam jak niektore dzieci przechodza ząbkowanie to ja dziekuję :eek:i modlę się żeby mój nie dał mi tego odczuć :ninja2:
 
reklama
Ja dzisiaj kazałam Maćkowi Camilię kupić, mam nadzieję, że będzie działała podobnie jak Viburcol, tylko inna droga podania...:-p
 
Suzi mi tez cieszymy sie bezzębnym usmiechem :-) ale póki co mnie to cieszy bo jak czytam jak niektore dzieci przechodza ząbkowanie to ja dziekuję :eek:i modlę się żeby mój nie dał mi tego odczuć :ninja2:
Ja nie wiem czy u nas ząbki tak daja w kość :eek: one chyba mu z pięt idą!!! bo ida, ida i wyjść nie mogą:wściekła/y:
Np dzis mam masakre z małym, beczy, wyje,marudzi i ogólnie jest na nie:dry:

Anik tez sie nad nią zastanawiam :tak:
 
anik- ja też za wczasu się w nią zaopatrzę;
u nas ząbkowanie stanęło:szok: dziąsło u góry mniej opuchnięte i mniej wrażliwe na dotyk, Młody mniej marudny;
także ja już nie wiem o co kaman..

też się modlę, żeby było jak najmniej objawowo...:growl:
 
Hmmm no wiec moja mam jakis czas temu mowi ze chyba widzi na dole u malego dwe baily kreski ...ja nic nie widzialam bo maly jak na zlosc nie dal sobie spojrzec w paszcze ...i zapomnialam o temacie...teraz siedzimy ten sie smieje i cos mi faktycznie bialego migneło ....bo wielu minutach bojów z moim kochanym synkiem zajrzalam mu w otwór gebowy i tam patrze i chyba faktycznie sa 2 biale kreski:szok: a dziąsełka lekko opuchniete bo ma tak male on te dziaselka ze prawie tego nie widac ..musze jutro spojrzeć w świetle dziennym zeby sie upewnić.. ehe jestem teraz ciekawa ile to potrwa ...:/ no i moze u niego tez te luźne kupki to na ząbki , gorączki brak, marudny trochę jest ale bez przesady , je normalnie, w nocki jako takie....ale juz wiem dlaczego tak namietnie od jakiegos czasu z wpycha paluchy do buzi a smoczka wypycha ..........
 
Mysiochomis, uśmiałam się z tego Twojego małego "cfaniaczka":-D I już się zaczyna testowanie i tresowanie rodziców coraz bardziej świadome.

U nas coś chyba ma się na rzeczy z tymi zębami, bo oprócz marudzenia (trochę mniej niż przez ostatnie dni) doszła tak jakby próba "ułożenia" sobie smoczka od butelki w buzi, przed rozpoczęciem karmienia, aby jak najmniej ją urażał - przynajmniej ja to tak interpretuję - bo chyba nagle nie zapomniała jak się ssie ??:confused:
 
aaaa i jesli naprawdę jutro się potwierdza te dwie białe kreseczki to znaczy że tarcie noska od jakiegos czasu zwiastowało to a gdzieś kiedyś czytałam ze to też oznaka ząbkowania ...


teraz wertując artykuły o ząbkowaniu natknełam się na taki w którym napisali ze może wystąpić u maluchów objaw w postaci czerwonych polikow a mój ma takowe od dobrego tygodnia...a ja juz zwalałam alergie na jakiś produkt :/ i szukałam winowajcy :/
 
Ostatnia edycja:
natalka- u nas też to tarcie noska; ja miałam wrażenie, że on jest albo ciągle śpiący albo go coś uczula.. bo tak intensywnie go pociera.
ale z takimi objawami się nie spotkałam w artykułach;

czuje się jak Indiana Jones -to tropienie zębów- naprawdę!:nerd:
 
reklama
czuje się jak Indiana Jones -to tropienie zębów- naprawdę!:nerd:
haha no prawda:-D

mi gdzies sie obilo o uszy czy tez gdzies przeczytalam o tym nosku i tak mi to utkwilo w pamieci bo moj wlasnie od jakiegos czasu tak robi .

A u nas sie potwierdzilo ze to zabki ida bo dzis spojrzałam dokładniej w paszcze młodego i sa dwie taki mini bułeczki i 2 białe kreski widac ...wiec teraz czekam kiedy wyskocza ...oby z nienacka i jak najmniej bolesnie
...prosze bardzo ładnie
a075.gif
:-p
 
Do góry