reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

reklama
my mamy pastę z biedronki "pinio" ma truskawkowy smak i I za chętnie nią myje zęby, Wojtek tak nie wybrzydza w smakach jak ta moja księżniczka
 
u nas elmex, a Karol jakiś czas temu zarył zębnami o twarde łózo, płacz byl i jedna górna jedynka mu ściemniała - musiał coś uszkodzić i ząb martwy:( całe szczęscie że to już niedługo będzie go wymieniał bo niefajnie to wygląda , generalnie ma słabe szkliwo (popekane) ale dziurki żadnej:) i oby tak dalej w stałych
 
Bo dentyści polecają :-) u nas konkretnie poleciła jak Martusi się szkliwo potrzaskało na ząbku- powiedziała, że elmex najlepiej chroni ząbki. Ale ja wcześniej też zwykle elmex kupowałam, bo ta pasta jest normalna, a te różne owocowe, o smaku gumy balonowej czy jeszcze grom wie czego, są słodkie, a jakoś słodka pasta mi się trochę kłóci z tym, że słodkie należy ograniczać- wiem, że pasty nie są słodkie dlatego że jest w nich cukier, tylko coś tam inego mają nadającego słodki smak, ale i tak mi się kłóci- no ale to tylko takie moje osobiste odczucia :-D zapewne jestem przewrażliwiona, ale nie tylko na tym punkcie :-D
 
ja kiedys slyszalam ze te wszystkie kolorowe zele do zebow nie sa zbyt zdrowe...jakos tak wole kiedy pasta jest biala i bardzo ostra :-D a moje dziecko najlepiej paste by jadlo i kiedy jest chodz ciut mietowo to drze sie ze za ostre...troche juz przystopowlala ostatnio.. albo jak cos letnie to tez mowi ze za gorace-istny ojciec!!!!
 
reklama
Do góry